بازیکنان راه یافته به مرحله نیمه نهایی مسابقات رنکینگ بدمینتون پسران جوان مشخص شدند

دومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون پسران کشور رده سنی جوانان که از روز 26 مهر ماه جاری در سالن اختصاصی بدمینتون شهرستان مشهد مقدس آغاز شده بود ، امروز ( پنج شنبه 96/7/27) با شناخت بازیکنان راه یافته به مرحله نیمه نهایی در قسمت یک نفره و دونفره ادامه یافت .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این مسابقات در قسمت یک نفره و در مرحله یک چهارم نهایی نیما رستم پور از تهران ، محمد چهار مالی از فارس ، مهدی انصاری از زنجان و علی باستانی از اصفهان با پیروزی برابر حریفان خود به مرحله نیمه نهایی راه یافتند .

همچنین در قسمت دونفره و در مرحله یک چهارم نهایی این رقابتها صالح سنگتراش و محمد مهدی میرشکاری از سیستان وبلوچستان ، پوریا یاهویی و مهدی رضایی از خراسان رضوی ، زانا قادری و پارسا شهبازی از کردستان و مصطفی قربانی و عباسعلی بهجتی از یزد  با پیروزی برابر حریفان خود به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

این رقابتها در قسمت یک نفره و دونفره برای راه یابی بازیکنان به مرحله نهایی ادامه دارد .

دومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون پسران رده سنی جوانان در روزهای 26 لغایت 28 مهر ماه جاری با شرکت 64 بازیکن در قسمت یک نفره و 40 بازیکن در قسمت دونفره از 22 استان  کشور در سالن اختصاصی بدمینتون شهرستان مشهد برگزار می شود .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.