برترین های دومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون آقایان مشخص شدند

دومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون آقایان رده سنی بزرگسالان ( گرامیداشت هفته تربیت بدنی )در سالن اختصاصی بدمینتون شهرستان زنجان در قسمت یک نفره و دونفره ( تیمی ) برگزار شد و در پایان این رقابتها نفرات برتر مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در قسمت یک نفره این مسابقات که با شرکت ۹۰ بازیکن برگزار شد ، مهران شهبازی از کردستان با پیروزی برابر حریفان خود به مقام نخست دست یافت .

سروش اسکندری از زنجان دوم شد . فرزین خانجانی و محمد پایروند هر دو از تهران به مقام سوم مشترک قسمت یک نفره دست یافتند.

در قمست دونفره ( تیمی ) که با شرکت ۳۵ تیم دونفره از ۲۶ استان کشور برگزار شد ، تیم دونفره صدرالدین صادقی از کرمانشاه و علیرضا قاسمی از زنجان به مقام نخست رسیدند.

عرفان شاه حسینی و امیر حسین نورعلیان از تهران دوم شدند و تیم های دونفره سیعد بابیانی و محمد علی علی اکبریان از خراسان رضوی به همراه علی حسین خانی و مهدی انصاری از زنجان به مقام سوم مشترک رقابتهای دونفره دست یافتند .

لازم به ذکر است که همزمان با برگزاری این رقابتها یکدوره کلاس ارتقاء داوری درجه ۲ به یک با شرکت ۸ تن از داوران از استانهای فارس ، مازندران ، خراسان جنوبی ، قزوین ، تهران ، خراسان رضوی و قم برگزار شد.

دومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون آقایان رده سنی بزرگسالان ( گرامیداشت هفته تربیت بدنی ) با شرکت ۹۰ بازیکن در قسمت یک نفهر و ۳۵ تیم دونفره از ۲۶ استان کشور به همراه یک بازیکن از تیم ناشنوایان در روزهای دوم لغایت چهارم آبان ماه جاری در سالن اختصاصی شهرستان زنجان برگزار شد.

سومین و آخرین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون آقایان رده سنی بزرگسالان هفته اول دی ماه سال جاری برگزار می شود.

لازم به ذکر است در پایان این مسابقات که با حضورآقایان امانی معاون فنی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان ، فرشاد نصرتی دبیر فدراسیون بدمینتون ، محمود انصاری رئیس هئیت بدمینتون استان زنجان ، دکتر وثوقی مدیر عامل خیریه استان زنجان ، علیرضا الهاکی رئیس کمیته داوران فدراسیون بدمینتون و دیگر مسئولین هئیت بدمینتون استان حضور داشتند و مدال نفرات برتر از سوی آنان به ورزشکاران برتر اهدا گردید .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *