برترین های سومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون بانوان جوانان شناخته شدند

سومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون با‌نوان رده سنی جوانان که در روزهای پنجم لغایت هفتم دی ماه جاری در شهرستان کرمان برگزار شد و در پایان این رقابتها نفرات برتر این مرحله شناخته شدند .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در قسمت یک نفره این مسابقات که با شرکت ۴۲ بازیکن برگزار شد ، نسیم صفایی از تهران قهرمان این رقابتها شد و مدال طلا را به گردن آویخت.
یگانه تفرشی از تهران به مقام نایب قهرمانی رسید وصاحب مدال نقره شد .
حنانه یعقوب زاده از تهران و نرگس افشاری از تهران به مقام سوم مشترک مسابقات در قسمت یک نفره دست یافتند و به مدال برنز رسیدند .
در قسمت دو نفره (تیمی) که با شرکت ۳۲ بازیکن برگزار شد تیم دونفره یگانه تفرشی و نازنین زمانی از تهران به مقام نخست قهرمانی رسیده و صاحب مدال طلا شدند .
تیم دونفره حنانه یعقوب زاده و نسیم صفایی از تهران دوم شدند و مدال نقره را کسب کردند .
تیم های دونفره بیتا منصوری ومیترا   پشته شیرانی از کرمان به همراه تیم دونفره نازنین بشیری و نسترن کرمی (آزاد) مقام سوم مشترک را به خود اختصاص دادند و نشان برنز را از آن خود کردند .
در مراسم اختتامیه این رقابتها که با حضور سرکارخانم گیتی گرامی معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان ، جناب آقای محمدی رییس هییت استان کرمان ، سرکار خانم فروغ لنگری نایب رییس هیئت استان کرمان و سرکار خانم زمانیان نماینده فدراسیون بدمینتون انجام شد مدال ها و احکام نفرات برتر از سوی مسوولان حاضر به قهرمانان اهداء گردید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.