برگزاری نخستین نشست تدوین فرهنگی جام فجر با حضور مسئولان فدراسیون بدمینتون

نخستین نشست تدوین پیوست فرهنگی بین المللی ورزشی جام فجر 96 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، این جلسه که در محل دفتر معاونت فرهنگی ، آموزش و پژوهش و با حضور ریاست فدراسیون بدمینتون و آقای سطوتی مدیر کل فرهنگی وزارت ورزش و جوانان ، آقای گواری مشاور اجرائی معاونت ، سرکار خانم کعبی مشاور معاونت و سرکار خانم دکتر مددی نایب رئیس بانوان و مسئول فرهنگی فدراسیون برگزار شد .

پیوست های فرهنگی مسابقات بین المللی ورزشی جام فجر را در سال ۱۳۹۶ با هدف پیاده سازی محورهای نظامنامه فرهنگی ورزش کشور، با مشارکت فدراسیون های ورزشی میزبان در دستور کار قرار داده است.

براساس این گزارش نخستین جلسه تدوین پیوست فرهنگی رویدادهای بین المللی ورزشی جام فجر با حضور مسئولان فدراسیون بدمینتون برگزار شد. فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران، بیست و هفتمین دوره این مسابقات را سال جاری، در زنجان با حضور  نزدیک به20۰ کشور صاحب نام برگزار خواهد کرد. این مسابقات در تقویم رسمی فدراسیون جهانی بدمینتون تحت عنوان جام فجر ثبت شده و دارای رنکینگ جهانی است.

برپایی نمایشگاه صنایع دستی ایران، اجرای  موسیقی های محلی و آیینی، بازدید از ظرفیت های گردشگری و تاریخی ایران و استان میزبان و ادای احترام به مقام شامخ شهدا به ویژه شهدای ورزشکار از جمله برنامه های فرهنگی پیشنهادی این مسابقات است.

بیست و هفتمین دوره مسابقات جام فجر از تاریخ 96/11/16 لغایت 96/11/19 به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در شهرستان زنجان برگزار می گردد .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.