تفاهم نامه مسابقات بین المللی بدمینتون جوانان بین رییس فدراسیون و سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان امضاء شد

 

تفاهم نامه دومین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون سریز جوانان روز گذشته ( سه شنبه ) بین دکتر محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون و محسن جهانشیر سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان به امضاء طرفین رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در دیدار روز گذشته دکتر محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون و محسن جهانشیر سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان که در محل این اداره کل برگزار شد ، مقرر گردید دومین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون سریز جوانان در این استان و شهرستان سمنان برگزار شود.

دومین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون سریز جوانان در روزهای اول لغایت چهارم آذر ماه سال جاری و با جوایز شش هزار دلاری با حضور تیم های داخلی و خارجی در شهرستان سمنان برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است که اولین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون سریز جوانان نیز آذر ماه سال گذشته ( ۱۳۹۶ ) در این استان و در شهرستان سمنان برگزار گردید.

آقای دکتر پوریا رییس فدراسیون بدمینتون روز گذشته در دیدار با جهانشیر سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان از تلاش های اداره کل ورزش و جوانان این استان و توجه آنان به این رشته ورزشی و همچنین از تلاشهای مهندس موذن رییس هیات بدمینتون استان سمنان که در استعدادیابی ، استعدادپروری و معرفی بازیکنان ملی پوش این رشته فعالیت بسیاری زیادی نموده اند ، تشکر و قدردانی نمود.

در ادامه این دیدار نیز آقای جهانشیر از آقای دکتر پوریا رییس فدراسیون بدمینتون به دلیل توجه ویژه به این رشته ورزشی در این استان نیز تشکر و قدردانی نمود و اظهار امیدواری نمود که مسوولان این استان بتوانند با برگزاری بسیار مطلوب دومین دوره این مسابقات میزبان شایسته ای باشند.

   

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *