تقدیر وزیر ورزش و جوانان از فدراسیون بدمینتون و 9 فدراسیون ورزشی دیگر در برگزاری برنامه های دهه فجر

دکتر مسعود سلطانی فر وزیر محترم ورزش و جوانان در نشست روسای فدراسیونهای ورزشی که در استان خوزستان برگزار شد ، از فدراسیون بدمینتون و 9 فدراسیون ورزشی دیگر به منظور برگزاری رقابتها و برنامه های دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی تقدیر کرد .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این مراسم مسوولان فدراسیون بدمینتون به همراه مسوولان فدراسیونهای ورزشی کشتی ، دوومیدانی ، تنیس ، کاراته ، شطرنج و سوارکاری به جهت برگزاری رقابتهای بین المللی جام فجر در سال جاری ( 1396 ) مورد تقدیر وزیر محترم ورزش و جوانان قرار گرفتند.
همچنین سه فدراسیون ورزش همگانی ، ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی و فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی به دلیل برگزاری مناسب برنامه های ورزش همگانی در دهه فجر نیز مورد تقدیر وزیر محترم ورزش و جوانان قرار گرفتند.
فدراسیون بدمینتون با تلاشهای خود در سال جاری بیست و هفتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون دهه مبارک فجر را با حضور 15 تیم خارجی به همراه ملی پوشان بدمینتون کشورمان در روزهای شانزدهم لغایت نوزدهم با جوایز 25 هزار دلاری در شهرستان زنجان برگزار کرد .
از نکات قابل توجه این رقابتها برگزاری مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران در بهمن ماه هرسال که همزمان با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران است و قرار گرفتن این رقابتها در تقویم جهانی می باشد.
لازم به ذکر است که دکتر محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون از سال های اول مسابقات دهه فجر تلاش بی وقفه ای را در جهت هرچه باشکوهتراین رقابتها برداشته و در سال های اخیر نیز مسوولانی از فدراسیون آسیایی و جهانی در این رقابتها حضور داشته اند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.