تیم دانشگاه آزاد صدر نشین دور برگشت مسابقات لیگ برتر بدمینتون مردان گروه الف شد

دور برگشت مرحله مقدماتی بیست و سومین دوره مسابقات لیگ برتر بدمینتون مردان باشگاهای کشور جام خلیج فارس در گروه الف به مناسبت هفته تربیت بدنی در روزهای بیستم و بیست ویکم مهر ماه جاری به میزبانی تیم پراتیک رامیان در شهرستان رامیان برگزار شد و در پایان این مرحله از رقابتها تیم دانشگاه آزاد در صدر جدل گروه الف قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در پایان این مسابقات تیم دانشگاه آزاد با کسب ۶ امتیاز صدر نشین جدول گروه الف شد و تیم پراتیک رامیان با کسب ۴ و نماینده گنبد بدون امتیاز به ترتیب در مکانهای دوم و سوم جدول ایستادند.

لازم به ذکر است که در دور رفت مرحله مقدماتی لیگ برتر گروه الف که در شهرستان گنبد برگزار شد ، تیم دانشگاه آزاد اسلامی با کسب ۶ امتیاز در صدر جدول قرار گرفته بود و تیم پراتیک رامیان و نماینده گنبد با کسب ۴ و ۲ امتیاز به ترتیب در مکانهای دوم  و سوم قرار گرفته بودند ، بدین ترتیب در مجموع ۲ مرحله رفت و برگشت دور مقدماتی تیم دانشگاه آزاد با کسب ۱۲ امتیاز و تیم پراتیک رامیان با کسب ۸ امتیاز به مرحله نهایی این گروه راه یافتند.

بیست و سومین دوره مسابقات لیگ برتر بدمینتون مردان باشگاهای کشور جام خلیج فارس در گروه الف با شرکت تیم های دانشگاه آزاد اسلامی ، نماینده گنبد و پراتیک رامیان به صورت ۲ مرحله مقدماتی رفت و برگشت و ۲ مرحله نهایی رفت و برگشت برگزار می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *