جلسه رؤسای فدراسیون­های ورزشی با حضور مقام عالی وزارت جناب آقای دکتر سلطانی فر درهمدان

دکترمحمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون به همراه دیگر مسئولان فدراسیون­های ورزشی در معیت مقام عالی وزارت جناب آقای دکترمسعود سلطانی­فر به استان همدان سفر نموده و درجلسه ای که با حضور مقام عالی وزارت ، معاونین این وزارتخانه ، استاندار محترم استان همدان ، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی این استان  و  دیگر مسئولان استان همدان در شهرستان همدان تشکیل گردید ، شرکت نمودند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینون در حاشیه این سفر دکترمحمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون کشورمان با حضور در محل هیات بدمینتون استان ضمن دیدار با لطیفی سرپرست هیات بدمینتون استان همدان ، اعضای هیات بدمینتون ، ورزشکاران ، مربیان ، داوران و پیشکسوتان این رشته در موارد مختلف این رشته به بحث و تبادل نظر پرداختند .

در این نشست مسئولان هیات ، ورزشکاران و مربیان نظرات خود را اعلام نموده و لطیفی سرپرست هیات بدمینتون این استان از واگذاری سالن توسط اداره کل ورزش و جوانان استان به این هیات خبر داد.

در ادامه این دیدار سرپرست هیات بدمینتون استان در مورد امکانات و سایر موارد نظرات خود را اعلام کرد .

رییس فدراسیون بدمینتون در پایان اظهار داشت که استان همدان یکی از قطب های مهم بدمینتون کشور است که با حضور امیر جباری در رنک آسیا  و شرکت وی در میادین بین المللی باعث افتخار این استان ، کشور و فدراسیون می باشد .

دکتر پوریا خاطرنشان ساخت که با توجه به تشکیل این جلسه کلاسهای کلاس­های ارتقاء داوری ، مربیگری و همچنین کارگاه­های آموزشی و در اختیار قرار دادن وسایل ورزشی در این استان اقدام گردد.

 

 

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *