جلسه سرپرستان تیم های شرکت کننده با سرداور و کمک سرداور مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران

جلسه سرپرستان تیم های شرکت کننده در بیست و هفتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر با سرداور و کمک سرداور این مسابقات در ساعت ۵ بعدازظهر امروز یکشنبه در محل سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این نشست که با حضور خانم ژنگ سانلیانگ سرداور چینی این دوره از مسابقات ، سرکار خانم دکتر فریبا مددی کمک سرداور ، ابوالفضل مهاجر بختیاری مشاورعالی فدراسیون ، مهندس علی موذن دبیر فدراسیون ، محمود انصاری رییس هیات بدمینتون استان زنجان و سرپرستان تیم های شرکت کننده برگزار شد ، محمود انصاری رییس هیات بدمینتون استان زنجان ضمن خوش آمد گویی به تیم های حاضر از حضور سرداور و کمک سرداور و مسئولان اجرایی فدراسیون بدمینتون در این استان تشکر و قدردانی کرد . انصاری همچنین از آقای دکتر محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون به جهت انتخاب این استان برای برگزاری این دوره از مسابقات بدمینتون فجر تشکر ویژه ای کرد. سپس ژنگ سانلیانگ سرداور این مسابقات توضیحات فنی را به اطلاع سرپرستان تیم های حاضر داده و نکات فنی را برای آنان تشریح نمود .
همچنین در ساعت ۱۹ امروز نیز جلسه هماهنگی بین ژنگ سانلیانگ سرداور این دوره از مسابقات و سرکار خانم دکتر مددی کمک سرداور با کلیه داوران بانوان و آقایان در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار شد و تمامی نکات داوری برای آنان عنوان شد .

 


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.