دبیر کمیته توسعه بدمینتون آسیا : عملکرد فدراسیون بدمینتون ایران قابل ستایش است 

” محمد اندی ” دبیر کمیته توسعه بدمینتون آسیا از کشور اندونزی صبح امروز ( شنبه ) با حضور در محل فدراسیون بدمینتون با آقای دکتر محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون کشورمان دیدار کرده و عملکرد فدراسیون بدمینتون ایران را ستایش کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، وی گفت : فدراسیون بدمینتون ایران در مقایسه با دیگر فدراسیون های غرب آسیا از شرایط بهتری برخوردار است و این به دلیل مدیریت و برنامه ریزی مسئولان این فدراسیون به خصوص شخص رئیس این فدراسیون می باشد .
دبیر کمیته توسعه بدمینتون آسیا اظهار داشت : برای سومین بار است که به ایران می آید و در مسابقات بین المللی بدمینتون فجر شرکت می نماید .
” اندی ” افزود : یکی از نکات با ارزش این رقابت ها احترام مسئولان فدراسیون بدمینتون ایران به بازیکنان خارجی و اهداء یادبودهای صنایع دستی ایران است که این حرکت بسیار ارزشمند است.
وی در مورد سطح بازیکنان ایرانی اظهار داشت : بدمینتون بازان ایرانی از شرایط بسیار خوبی برخوردارند و سطح بازی آنان با بازیکنان خارجی حاضر در این رقابت ها برابر است و در صورت حضور بیشتر آنان در میادین بین المللی این قابلیت قابل رویت خواهد بود و آنان این توانایی را خواهند داشت که مقام های نخست را کسب نمایند.
دبیر کمیته توسعه بدمینتون آسیا سطح مسابقات بین المللی بدمینتون فجر را بسیار عالی توصیف کرد و خاطرنشان کرد که هر دوره بهتر از دوره گذشته برگزار می شود. وی اذهان داشت اکثر شرکت کنندگان تیم های خارجی جهت حضور در مسابقات ، شهرهایی را که مسیر هوایی به آن شهر میسر باشد را برای برگزاری مسابقات بهتر اعلام نمودند .
” اندی ” اعلام کرد در صورتی که جوانان شما در مسابقات بین المللی بیشتری جهت کسب تجربه شرکت نمایند آینده بهتری را خواهند داشت .
وی سطح بازیکنان پسران و دختران ایران را یکسان ارزیابی کرد و گفت : این شرایط رقابتی می تواند به افزایش کارایی آنان در کسب مقام در رقابت های بین المللی کمک نماید .
” اندی ” حضور ثریا آقایی و امیر جباری در کمپ آسیایی در سال 2018 را قطعی برشمرد و از احتمال حضور چند بازیکن ایرانیدر این کمپ نیز خبر داد.
وی حضور بازیکنان ایرانی را در مسابقات جوانان جهان و آسیا ر ا یکی دیگر از ضرورت های ارتقاء سطح بدمینتون بازان ایران برشمرد.
دبیر کمیته توسعه بدمینتون آسیا همچنین اظهار داشت : حضور بازیکنان ایران در رده سنی بزرگسالان ، جوانان ، نوجوانان و زیر 17 و 15 سال در مسابقات جهانی و آسیایی بسیار با اهمیت است و فدراسیون جهانی و فدراسیون آسیایی نگاه ویژه ای به این مسابقات دارد.
وی اظهار امیدواری کرد که در سال جاری میلادی بازیکنان ایران به مسابقات جهانی اعزام شوند .
در این دیدار دکتر پوریا از ” محمد اندی ” به منظور حضور در بیست و هفتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر و حضور در کمپ پیشرفته ( AOP ) که قبل از این مسابقات در شهرستان زنجان برگزار شده بود ، تشکر و قدردانی کرده و اعلام نمودند که با توجه به حضور شما بعنوان مدرس در این کمپ ، خواستار افزایش تعداد نفرات ما در این کمپ هستیم که آقای اندی گفتند :حضور بازیکنانی به غیر از ثریا آقائی وامیر جباری را بررسی خواهند کرد.
همچنین ” محمد اندی ” از توجه رئیس فدراسیون بدمینتون ایران به منظور توسعه و گسترش این رشته در ایران قدردانی نمود .

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.