در سالروز میلاد با سعادت حضرت زهرا(س) و امام خمینی (ره)،ریاست فدراسیون بدمینتون وارد شهرستان خمین شدند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون یکشنبه ۳ بهمن ماه در سالروز میلاد با سعادت حضرت زهرا(س) و حضرت امام خمینی (ره) دکتر پوریا طی سفری همراه با آقای نصرتی دبیر کل فدراسیون بدمینتون و آقای حقی وارد شهر خمین شدند.
در بدو ورود به شهر که با استقبال آقای امجد ریاست اداره ورزش و جوانان شهر خمین و آقای دکتر محمدی ریاست هیئت بدمینتون شهر خمین روبرو شدند، آقای دکتر پوریا به همراه هیئت همراه وارد منزل و زادگاه حضرت امام (ره) شدند.
در این بازدید حجت الاسلام رضوی تولیت منزل حضرت امام دقایقی پیرامون کودکی، نحوه ی زندگی ایشان به سخنرانی پرداختند. در ادامه آقای دکتر پوریا اذعان داشتند این افتخاری است برای بنده و بدمینتون ایران که در سالروز تولد حضرت امام در منزل زادگاهشان حضور داریم.
در ادامه ریاست فدراسیون در جلسه ای در اداره ورزش و جوانان این شهر با حضور آقای تهرانی فرماندار شهر خمین آقای امجد رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان خمین و اقای دکتر محمدی ریاست هیئت بدمینتون شهرستان خمین شرکت نمودند.
در این جلسه برگزاری اردوهای تیم ملی ، برگزاری کلاس های داوری و مربی گری و توسعه بدمینتون در این شهرستان عنوان شد که دکتر پوریا قول مساعد برای همکاری همه جانبه در تمام زمینه ها را اعلام نمودند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.