دومین نشست هیات رییسه فدراسیون بدمینتون برگزار شد

دومین نشست هیات رییسه فدراسیون بدمینتون در ساعت 11 صبح امروز ( دوشنبه ) به ریاست دکتر محمدرضا پوریا رییس این فدراسیون و با حضور اعضاء هیات رییسه در محل فدراسیون بدمینتون برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این نشست دکتر پوریا ضمن تشکر و قدردانی از حضور اعضاء هیات رییسه اظهار داشت : در سال جاری و در اردیبهشت ماه اولین اعزام ملی پوشان بدمینتون در مسابقات قهرمانی اسیا در چین بود .

رییس فدراسیون بدمینتون افزود : تیم بدمینتون جوانان ایران مرداد ماه سال جاری در رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا که در روزهای سوم تا هشتم مرداد در کشور اندونزی برگزار می شود ، حضور خواهند داشت .

وی گفت : همچنین ملی پوشان بدمینتون کشورمان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان در رقابتهای بین المللی بدمینتون بلغارستان که در روزهای نوزدهم تا بیست و هفتم مرداد ماه در این کشور برگزار خواهد شد ، حضور خواهند یافت .

دکتر پوریا گفت : حضور ملی پوشان بدمینتون کشورمان در رقابتهای مختلف باعث گردیده است که برای اولین بار در تاریخ ورزشی این رشته در کشورمان ، امیر جباری از همدان دارای رنک 24 آسیا و رنک 74 جهان را بدست آورد و همچنین ثمین عابد خجسته از تهران دیگر ملی پوش جوان بدمینتون بانوان کشورمان دارای رنک 90   آسیا و رنک 109 جهان را بدست آورد .

رییس فدراسیون بدمینتون کشورمان این موفقیت را حاصل تلاشهای تمامی مسوولان فدراسیون و مربیان دانست که با تلاشهای خود توانسته اند شرایط این رشته ورزشی را در سالهای اخیر به این سطح برسانند و با توجه به اینکه رقابت در سطح آسیا در بدمینتون همطراز جهان می باشد در دو سال اخیر شاهد رشد و توسعه بدمینتون در سطح بسیار عالی می باشیم که به ندرت این امتیازات و رنک ها در گذشته بدست آمده .

دکتر پوریا یکی از مشکلات پیش روی فدراسیون را عدم جذب اسپانسر برای حمایت های مالی برشمرد و خواستار توجه و تلاش بیشتر اعضاء هیات رییسه گردید .

وی همچنین خاطرنشان کرد : در آبان ماه سال جاری رقابتهای بین المللی جوانان بدمینتون در سمنان برگزار خواهد شد و بیست و هفتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون دهه مبارک فجر در بهمن ماه در تهران و یا یکی از استانهای کشور برگزار خواهد گردید که محل برگزاری این رقابتها متعاقبا اعلام خواهد شد .

دکتر پوریا در ادامه اظهار داشت : تمامی برنامه های اردویی ، مسابقات و برگزاری کلاسهای مختلف طبق تقویم برگزار می شود.

سپس اعضاء هیات رییس فدراسیون بدمینتون نقطه نظرات خود را بیان داشته و این نشست به کار خود پایان داد .

اعضاء حاضر در دومین نشست هیات رییسه فدراسیون بدمینتون متشکل از مسعود کمالوند ، محمد فرجی ، مرتضی مداحی ، دکتر فریبا مددی ، ابوالفضل مهاجر بختیاری ، مهندس علی موذن ، دکتر سید بهادر زکی زاده ، رسول اکبری و مهدی ملک نیا ( بارزس فدراسیون ) بودند .

 

 

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.