دکتر پوریا: نگاه ویژه معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان به سلامت جامعه

رییس فدراسیون بدمینتون گفت: آقای دکتر سید عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان توجه ویژه ای به سلامت جامعه دارد و رسیدن به این هدف با توسعه ورزش همگانی امکان پذیر می باشد.

آقای دکتر محمدرضا پوریا روز دوشنبه در گفت و گوی اختصاصی با روابط عمومی این فدراسیون اظهار داشت : با توجه به پیگیرهای بعمل آمده از سوی این فدراسیون در سال ۹۷ که از کلیه استانهای کشور و مکانهای همگانی از جمله پارک ها ، ادارات ، مکانهای ساحلی و نهادهایی که به ورزش همگانی می پرداختند، جمعیت قابل توجهی در رشته بدمینتون در قسمت آقایان و بانوان در بعد همگانی این رشته را نشان می دهد.

وی افزود: مسابقاتی که از سوی هیاتهای بدمینتون استانها و شهرستانها به صورت خانوادگی در سطح مادران و دختران و پدران و پسران  برگزار گردیده است نشان از توسعه این رشته در سطح کشور دارد .

رییس فدراسیون بدمینتون خاطرنشان کرد : در سال ۹۸ با توجه جلسه معاونت فرهنگی وزارت ورزش و جوانان با مسوولان فدراسیونهای ورزشی برگزار گردید مقرر شد که فدراسیونهای ورزشی کشور به پیگیری این امر پرداخته و توجه ویژه ای به ورزش همگانی در خصوص سلامت جامعه نمایند.

دکتر پوریا در ادامه اظهار داشت: در این رابطه و به منظور توسعه ورزش همگانی در خصوص سلامت جامعه، فدراسیونها ملزم به برگزاری مسابقات همگانی، توزیع وسایل در مکانهای عمومی شدند.

وی افزود : این دستورالمعل از سوی معاونت فرهنگی و همگانی وزارت ورزش و جوانان بود که در این رابطه نیز از سوی این معاونت پیگیری لازم انجام گردید .

رییس فدراسیون بدمینتون گفت : آقای دکتر احمدی معاون فرهنگی و همگانی وزارت ورزش و جوانان و آقای مولایی مدیرکل همگانی این وزارتخانه نسبت به توسعه ورزش همگانی در سطح کل کشور به صورت جدی و مستمر پیگیر این موضوع بوده و تلاشهای بسیار مثبتی در این رابطه نموده اند .

دکتر پوریا اظهار امیدواری نمود که جمعیت ورزش همگانی کشور با توجه به نگاه ویژه فدراسیونهای ورزشی افزایش یافته و این شرایط قدم موثر و بزرگی در امر سلامت جامعه می باشد .

وی گفت : به همین منظور فدراسیون بدمینتون از سالهای گذشته کمیته همگانی این رشته را ایجاد نموده و در مراکز استانهای کشور نیز هیاتهای بدمینتون دارای کمیته همگانی می باشند .

دکتر پوریا در پایان اظهار داشت : این امر از سوی فدراسیون به صورت جدی دنبال می شود .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *