دیدار رییس فدراسیون بدمینتون و مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان

آقای دکتر محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون امروز ( سه شنبه ) پس از برگزاری مجمع انتخاباتی رییس هیات بدمینتون استان کردستان با آقای حامد جولایی مدیرکل ورزش و جوانان این استان دیدار و گفت و گو کردند .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این دیدار که با حضور آقایان مهندس علی موذن عضو هیات رییسه فدراسیون بدمینتون و زنگنه رییس هیات بدمینتون استان کردستان برگزار شد ، آقای دکتر پوریا رییس فدراسیون بدمینتون اظهار داشت با توجه به انتخاب آقای مهندس زنگنه به عنوان رییس هیات بدمینتون استان کردستان شاهد رشد و شکوفایی بدمینتون در این استان باشیم .

رییس فدراسیون بدمینتون افزود : امیدواریم که ورزشکاران بیشتری جذب این رشته پرنشاط شوند.

در ادامه آقای جولایی مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان گفت :  از ریاست محترم فدراسیون بدمینتون آقای دکتر پوریا تقاضا داریم که یک مربی برتر ملی در طول تابستان و به مدت یک ماه جهت آموزش تیم های پایه و نوجوانان به این استان اعزام نمایند .

مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان  اعلام داشت این استان آمادگی برگزاری اردوهای تیم های ملی را دارد .

وی همچنین از آقای دکتر پوریا رییس فدراسیون بدمینتون تقاضا نمود که به منظور رشد بیشتر این رشته تجهیزات و وسایل ورزشی این رشته را در اختیار هیات بدمینتون استان کردستان قرار دهد .

آقای جولایی همچنین از ریاست فدراسیون بدمینتون درخواست نمود مهران شهبازی ملی پوش بدمینتون کشور به مسابقات بین المللی بدمینتون اعزام شود .

در پایان این نشست آقای دکتر پوریا رییس فدراسیون بدمینتون در مورد تجهیزات و وسایل و اعزام یک مربی سرشناس به این استان قول مساعد داد و در مورد اعزام مهران شهبازی نیز اظهار داشت با کمک اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان و هیات بدمینتون این استان این ملی پوش بدمینتون به رقابتهای برون مرزی اعزام خواهد شد .

همچنین آقای مهندس زنگنه رییس هیات بدمینتون استان کردستان از آقای دکتر پوریا رییس فدراسیون بدمینتون و آقای مهندس علی موذن عضو هیات رییسه فدراسیون به منظور حضور در مجمع انتخاباتی رییس هیات بدمینتون استان کردستان تقدیر و تشکر نمود .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *