دیدار رییس و مسوولان فدراسیون بدمینتون با پیشکسوت و رییس اسبق این رشته

دکتر محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون به همراه آقایان محمد فرجی نایب رییس فدراسیون ، مرتضی مداحی رییس کمیته آموزش ، محمود انصاری رییس کمیته پیسکسوتان ، دکتر سیدبهادر زکی زاده  مدیر تیم های ملی ، علیرضا الهاکی رییس هیات بدمیتنون استان تهران و فرشاد نصرتی مسوول تدارکات فدراسیون صبح امروز ( شنبه ) با حضور در منزل آقای منوچهر یاوری ( رییس اسبق فدراسیون بدمینتون در دهه 1360 ) با وی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این دیدار دکتر پوریا اظهار داشت : حضور پیشکسوتانی همچون آقای یاوری که زحمات زیادی برای پیشرفت و ارتقاء این رشته کشیدن از جایگاه خاصی برخوردار می باشد.

دکتر پوریا افزود : به عنوان رییس فدراسیون بدمینتون وظیفه خود میدانم که ضمن دیدار با این پیشکسوت ورزش بدمینتون از زحمات چندین ساله ایشان که برای این رشته ورزشی کشیدن ، تشکر قدردانی نماییم .

دکتر پوریا در این دیدار از آقای یاوری درخواست نمود که به عنوان مشاور عالی فدراسیون از رهنمودهای ایشان بهره مند گردد که مورد موافقت آقای یاوری قرار گرفت.

رییس فدراسیون بدمینتون گفت : حضور مسوولان این فدراسیون و دیدار با آقای یاوری بیانگر این امر می باشد که  افرادی همچون آقای یاوری که از پیشکسوتان عرصه ورزش کشور می باشند در نظر خواهند داشت که تلاش و زحمات چندین ساله آنان در نزد ما فراموش نخواهد شد .

در ادامه این دیدار آقای یاوری از دکتر پوریا رییس فدراسیون بدمینتون و دیگر مسوولان این فدراسیون تشکر و قدردانی نموده و با یادآوری خاطرات گذشته فضای دوستی و ارادت خود را به این رشته مفرح و شاد بیان کرد.

آقای یاوری همچنین از زحمات دکتر پوریا رییس فدراسیون بدمینتون تشکر و قدردانی نموده و اظهار داشت : رییس فدراسیون بدمینتون جزء پنج فدراسیونی می باشید که از نظر اینجانب خدمات شایسته ای به ورزش و اخلاق ورزشی کشور نموده اید.

در پایان این دیدار از سوی فدراسیون بدمینتون و توسط آقای دکتر محمدرضا پوریا ریاست فدراسیون بدمنیتون لوح یادبود به آقای یاوری اهداء گردید.

        

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.