دیدار مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان با رئیس فدراسیون بدمینتون

حامد جولایی مدیرکل ورزش استان کردستان روز گذشته در محل فدراسیون بدمینتون حضور یافت و با دکتر محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون دیدار و گفت گو کردند .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این دیدار دکتر پوریا از زحمات آقای جولایی مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان که توانسته اند در زمینه ورزش بدمینتون گام های بلندی بردارند به نحوی که ملی پوش بدمینتون کشور در قسمت پسران مهران شهبازی به بازیهای آسیایی جاکارتا اعزام می شود ، نشان از تلاش و زحمات شما و مسئولان این استان در این رشته دارد .

در ادامه این دیدار مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان نیز از زحمات و تلاش های دکتر پوریا به منظور توسعه این رشته مفرح و با نشاط در تمام استانهای سراسر کشور تشکر و قدر دانی نموده و از رئیس فدراسیون بدمینتون که در دوران مدیریت خود توانسته بدمینتون کشور را متحول نماید ، سپاس گزاری نمود .

وی در پایان دیدار خود از دکترپوریا رئیس فدراسیون بدمینتون دعوت بعمل آورد که از استان کردستان دیدار نماید که دکتر پوریا ضمن موافقت ، اعلام داشت که شهریور ماه به این استان سفر خواهد کرد .

آقای پوریا از نگاه ویژه آقای جولایی مدیر کل ورزش و جوانان استان جهت پیگیری بازیکن ملی استان به فدراسیون آمدند قدردانی نمودند .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.