رئیس فدراسیون بدمینتون کشورمان با رئیس پارابدمینتون جهانی دیدار کرد

دکتر محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون کشورمان ( شنبه ) در حاشیه نشست اجلاس جهانی و آسیایی بدمینتون که در شهر ” گلدکست ” استرالیا در جریان است با ” پل کورزا” رئیس پارا بدمینتون جهانی دیدار و گفت و گو کرد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این دیدار دکتر محمدرضا پوریا گزارشی از شرایط پارابدمینتون ایران را به رییس پارابدمینتون جهانی ارایه داد .

در این نشست که دکتر مهدی انوری رییس کمیته پزشکی ، پژوهش و تحقیقات فدراسیون بدمینتون کشورمان حضور داشت ، مقرر گردید که در آینده نزدیک یک مربی آموزشی جهت آموزش تخصصی پارابدمینتون در ایران حضور یابد.

در این دیدار رئیس پارابدمینتون جهانی قول مساعد برای حضور در ایران را داده تا از نزدیک شاهد شرایط پارابدمینتون کشورمان باشد .

در ادامه این نشست رایزنی جهت حضور نفرات بیشتری از مسوولان بدمینتون ایران در فدراسیون آسیایی انجام گردید و مقرر شد که مسوولان بدمینتون ایران از کرسی های بیشتری در بدمینتون آسیا برخوردار باشند.

همچنین پیشنهاد شد که دکتر انوری به عنوان کی از اعضای فدراسیون جهانی بدمینتون در بخش تحقیقات و آموزش مورد استفاده قرار گرفته و دارای کرسی در سطح جهانی این رشته داشته باشد.

اجلاس جهانی و آسیایی بدمینتون در روزهای 28 لغایت 30 اردیبهشت ماه جاری در شهر ” گلدکست ” استرالیا برگزار می شود.

 

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.