رقابتهای بین المللی بدمینتون بلغارستان / 2 پیروزی دیگر برای بدمینتون بازان ایران

 

در دومین روز مسابقات بین المللی بدمینتون بلغارستان ، جمعه شب در سالن بدمینتون شهر پازارژیک  بلغارستان پیگیری شد و ثمین عابدخجسته و امیر جباری توانستند با پیروزی برابر حریفان خود به مرحله یک هشتم نهایی یک نفره راه یابند .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در دومین دیدار ثمین عابدخجسته  در مصاف با حریف سوئدی خود توانست وی را با نتیجه 2 بر یک شکست دهد و به مرحله یک هشتم نهایی راه یافت .

عابد خجسته در مرحله یک هشتم نهایی امروز به مصاف حریف فرانسوی خود خواهد رفت.

امیر جباری نیز در  دومین دیدار خود شب گذشته به  مصاف بدمینتون باز ترکیه رفت و توانست وی را با نتیجه 2 بر یک شکست دهد و به مرحله یک هشستم نهایی رقابتهای یک نفره راه یافت .

جباری در مرحله یک هشتم نهایی امروز به مصاف حریف بلژیکی خواهد رفت.

هدیه شمش نیز در دومین دیدار خود به مصاف بازیکن اسلواکی رفت و این دیدار را با نتیجه 2 بر صفر واگذار کرد و از دو رقابتهای یک نفره بانون حذف شد.

بازیکنان اعزامی به این رقابتها متشکل از امیر جباری ، مهدی انصاری ، هدیه شمش و ثمین عابد خجسته می باشند.

این تیم را مرتضی ولی دروی و فریبا جلالیان به عنوان مربیان همراهی می کنند.

همچنین  سروش اسکندری ، آرمین زکی زاده ، ثریا آقایی و سارا دلاوری ملی پوشان رده سنی بزرگسالان می باشند که روز بیست و دوم مرداد ماه جاری تهران را به مقصد بلغارستان ترک خواهند کرد.

مسابقات بین المللی بدمینتون جوانان بلغارستان در روزهای بیستم الی بیست دوم مرداد ماه جاری در شهر پازارژیک برگزار می شود و رقابتهای بین المللی  بدمینتون بزرگسالان بلغارستان در روزهای بیست و سوم الی بیست و ششم مرداد ماه جاری در شهر صوفیا برگزارخواهد شد.

لازم  به ذکر است که  تیم بدمینتون جوانان پس از پایان رقابتهای خود به تیم بزرگسالان بدمینتون کشورمان خواهد پیوست تا در مسابقات بزرگسالان شرکت نماید .

مسابقات بین المللی بدمینتون بلغارستان  در روزهای بیستم الی بیست و ششم مرداد ماه جاری با شرکت 23 تیم خارجی در دو رده جوانان و بزرگسالان در این کشور برگزار می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.