رقابتهای بین المللی بدمینتون بلغارستان / تیم دونفره پسران ایران برابر قهرمان اروپا حذف شدند

 

دومین روز مسابقات بین المللی بدمینتون بلغارستان ، امروز ( شنبه ) در سالن بدمینتون شهر پازارژیک  بلغارستان پیگیری شد و در رقابتهای دونفره پسران این پیکارها ، تیم دونفره پسران ایران با شکست برابر حریفان فرانسوی (قهرمان اروپا ) از راهیابی به مرحله بعد بازماندند .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در دیدار رقابتهای دونفره پسران ، تیم دونفره ایران ( امیر جباری و مهدی انصاری ) در مصاف با حریفان فرانسوی خود با نتیجه ۲ بر یک و امتیاز های ( ۲۱ – ۱۸ ، ۲۱ – ۱۶ و ۲۱ – ۱۶ ) شکست خوردند و از راهیابی به مرحله یک شانزدهم بازماندند .

بازیکنان اعزامی به این رقابتها متشکل از امیر جباری ، مهدی انصاری ، هدیه شمش و ثمین عابد خجسته می باشند.

این تیم را مرتضی ولی دروی و فریبا جلالیان به عنوان مربیان همراهی می کنند.

همچنین  سروش اسکندری ، آرمین زکی زاده ، ثریا آقایی و سارا دلاوری ملی پوشان رده سنی بزرگسالان می باشند که روز بیست و دوم مرداد ماه جاری تهران را به مقصد بلغارستان ترک خواهند کرد.

مسابقات بین المللی بدمینتون جوانان بلغارستان در روزهای بیستم الی بیست دوم مرداد ماه جاری در شهر پازارژیک برگزار می شود و رقابتهای بین المللی  بدمینتون بزرگسالان بلغارستان در روزهای بیست و سوم الی بیست و ششم مرداد ماه جاری در شهر صوفیا برگزارخواهد شد.

لازم  به ذکر است که  تیم بدمینتون جوانان پس از پایان رقابتهای خود به تیم بزرگسالان بدمینتون کشورمان خواهد پیوست تا در مسابقات بزرگسالان شرکت نماید .

مسابقات بین المللی بدمینتون بلغارستان  در روزهای بیستم الی بیست و ششم مرداد ماه جاری با شرکت ۲۳ تیم خارجی در دو رده جوانان و بزرگسالان در این کشور برگزار می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *