رییس فدراسیون بدمینتون از مسابقات انتخابی نوجوانان بازدید کرد

آقای دکتر محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون کشورمان در ساعت ۱۶ امروز پنجشنبه به همراه آقای ابوالفضل مهاجر بختیاری مشاور عالی این فدراسیون در محل کمپ حضور یافتند و از مسابقات انتخابی ملی پوشان زیر ۱۵ سال بازدید کردند .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این مسابقات انتخابی که با حضور ۱۶ بازیکن از استانهای تهران ، زنجان ، مازندران ، قم ، یزد ، خراسان شمالی ، کرمانشاه ، اصفهان ، قزوین و کرمان می باشند ، دکتر پوریا در جمع بازیکنان ، مربیان و داوران اظهار داشت : امیدوارم که در آینده تعداد استانهایی که در این رقابتها حضور می یابند افزایش یابد و هیاتهای استانها در این زمینه تلاش بیشتری نمایند .
رییس فدراسیون بدمینتون در ادامه خاطرنشان کرد با توجه به نگاه فدراسیون در بحث استعدادیابی انتظار می رود هیاتها در بخش خردسالان و نوجوانان بازیکنان بیشتری در اردوهای رقابتهای انتخابی اقدام نمایند .
دکتر پوریا همچنین افزود با توجه به اینکه ملی پوشان ایران در قسمت بزرگسالان ، جوانان و نوجوانان بیش از ۱۰ سال عناوین قهرمانیدر مسابقات غرب آسیا را در اختیار دارند امیدوارم امسال نیز که تیم نوجوانان بدمینتون در این رقابتها حضور می یابد عنوان قهرمانی را از آن خود نماید .
مسابقات انتخابی نوجوانان بدمینتون کشور جهت حضور در مسابقات عرب آسیا تا فردا جمعه ادامه خواهد داشت .
لازم به دکر است که اردوی انتخابی بدمینتون جوانان زیر ۱۵ سال کشور زیر نظر اقای علامرضا باقری مریی تیم ملی نوجوانان برگزار می شود .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *