رییس فدراسیون بدمینتون دفترهیات بدمینتون مازندران و کمیته ساحلی فدراسیون بدمینتون را افتتاح کرد

 

دکتر محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون که برای حضور در مسابقات پیشکسوتان بدمینتون مردان کشور در شهرستان ساری بسر می برد عصر روز گذشته ( جمعه ) و پس از مراسم اختتامیه این رقابتها، دفتر هیات  بدمینتون استان مازندران و کمیته ساحلی فدراسیون بدمینتون را در شهرستان  ساری افتتاح کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، در مراسم افتتاحیه این دفتر، ابوالفضل مهاجر بختیاری مشاور عالی فدراسیون ، فرشاد نصرتی دبیر فدراسیون بدمینتون ، مهدی امیر فخریان رییس هیات بدمینتون استان مازندران و رییس کمیته ساحلی فدراسیون بدمینتون و تعدادی از مسوولان ورزش استان مازندران حضور داشتند.

دفتر هیات بدمینتون استان مازندارن و کمیته ساحلی فدراسیون بدمینتون با فضایی حدودا ۱۰۰ متر مربع از امکانات اداری مناسب برخوردار می باشد که با همت و تلاش مهدی امیرفخریان رییس هیات بدمینتون این استان برای اولین بار در کشور یک ساختمان با کلیه امکانات را جهت هیات بدمینتون استان مهیا نموده است .

هیات بدمینتون استان مازندران از جمله هیات های بدمینتون فعال در سطح کشور می باشد که اردوهای ملی و مسابقات بسیاری را میزبانی می نماید.

لازم به ذکر است که مهدی امیرفخریان علاوه بر مسوولیت هیات بدمینتون استان مازندران مسوول کمیته ساحلی فدراسیون بدمینتون کشور را نیز برعهده دارد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *