سومین نشست هیات رییسه فدراسیون بدمینتون برگزار شد

 

سومین نشست هیات رییسه فدراسیون بدمینتون در ساعت 11 صبح امروز چهارشنبه ( 18/5/96 ) به ریاست دکتر محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون و اعضاء هیات رییسه در محل این فدراسیون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این نشست دکتر محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون ضمن تشکر و قدردانی از حضور اعضای هیات رییسه اظهار داشت : اولین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون جوانان در روزهای اول تا چهارم آذر ماه جاری در شهرستان سمنان برگزار خواهد شد .

وی افزود : طی مکاتباتی که با کنفدراسیون بدمینتون آسیا انجام گرفته این زمان مورد تایید است و از سوی این کنفدراسیون سرداور این رقابتها از کشور ویتنام است و سرکار خانم دکتر مددی نایب رییس بانوان این فدراسیون نیز به عنوان کمک سرداور ازسوی آسیا تعیین شده است .

رییس فدراسیون بدمینتون گفت : در بازدیدی که به همراه وزیر محترم ورزش و جوانان از استانهای سیستان و بلوچستان و آذربایجان شرقی داشتیم مقرر گردید با توجه به اینکه تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام درسال 2018 میلادی ( 1397 ) انتخاب گردیده است ،  دومین دوره مسابقات بین المللی جوانان در این شهرستان برگزار شود .

دکتر پوریا در ادامه اظهار داشت : بدین ترتیب فدراسیون بدمینتون در هر سال دو رویداد دارد که اولین آن مسابقات بین المللی جوانان است و دومین آن رقابتهای بین المللی فجر می باشد که امسال بیست و هفتمین دوره آن برگزار خواهد شد که به احتمال قوی در استان زنجان خواهد بود.

رییس فدراسیون بدمینتون خاطرنشان ساخت : تا کنون این فدراسیون در سال جاری چهار اعزام به رقابتهای برون مرزی داشته است  که اولین  آن مسابقات آسیایی بزرگسالان در کشور چین بوده و دومین اعزام  به مسابقات جوانان آسیا در اندونزی بود و سومین  اعزام امروز بوده است که بازیکنان به رقابتهای بین المللی دو مورد مسابقه به دو شهر بلغارستان می باشد.

وی در مورد برگزاری رقابتهای داخلی گفت : اولین مرحله رقابتهای رنکینگ بزرگسالان برگزار شده است و از فردا رقابتهای نونهالان پسر کشور در شهرستان کرمان آغاز می شود و رقابتهای رنکینک جوانان نیزروز 28 مرداد در شهربوکان برگزار خواهد شد.

دکتر پوریا در پایان این نشست اظهار داشت : از اول سال جاری اردوی های آمادگی ملی پوشان به صورت ممتد برقرار بوده است .

اعضاء هیات رییسه فدراسیون بدمینتون متشکل از مسعود کمالوند ، مرتضی مداحی ، دکتر فریبا مددی ، محمد فرجی ، سید بهادر زکی زاده ، رسول  اکبری ، مهندس علی موذن ، علی شهابی ، اسماعیل مهدی نیا ، مهدی ملک نیا ( بازرس فدراسیون ) ، داریوش فروغی  (   کارشناس خبره ) می باشند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.