قهرمانان اولین مرحله رقابتهای رنکینگ بدمینتون بانوان جوان مشخص شدند

فینال اولین مرحله مسابقه های رنکینگ بدمینتون بانوان رده سنی جوانان جام میش مرغ ، امروز ( دوشنبه 19/4/96 ) در سالن اختصاصی بدمینتون شهر اصفهان برگزار شد و در پایان این رقابتها قهرمانان قسمت یک نفره و دونفره مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در قسمت یک نفره این رقابتها نسیم صفایی از تهران  با برتری برابر رومینا تاجیک از تهران به مقام نخست دست یافت .

رومینا تاجیک دوم شد و پریا اسکندری و هدیه شمس هر دو بازیکن از تهران مشترکا سوم شدند.

در فینال قسمت دونفره این رقابتها ، یگانه تفرشی و نازنین زمانیان هر دو بازیکن از تهران با پیروزی برابر شکیبا سلامتی و ثنا عربی هر دو بازیکن از سمنان به مقام نخست دست یافتنند .

شکیبا سلامتی و ثنا عربی دوم شدند و ملیکا محمدی و شبنم شاداب هر دو بازیکن از سمنان به همراه ساره امینیان و درسا یاوری هر دو بازیکن از تهران مشترکا مقام سوم دونفره را به خود اختصاص دادند.

لازم به ذکر است که مراسم اختتامیه این رقابت ها با حضور مددی نایب رئیس بانوان فدراسیون ، رجائیان رئیس هیات استان، رفیعی نایب رئیس هیات استان، یزدانپناه مسئول کمیته مربیان و جلالیان ناظر استعدادیابی فدراسیون برگزار گردید.

اولین مرحله مسابقه های رنکینگ بدمینتون بانوان رده سنی جوانان جام میش مرغ ، در روزهای هفدهم لغایت نوزدهم تیر ماه جاری در سالن اختصاصی بدمینتون شهر اصفهان در قسمت یک نفره و دونفره برگزار شد.

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.