قهرمانان اولین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون دختران شناخته شدند

اولین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون دختران کشور رده سنی جوانان که در روزهای چهارم لغایت ششم اردیبهشت ماه جاری به میزبانی شهرستان قزوین در سالن اختصاصی بدمینتون این جریان داشت امروز ( جمعه ) با شناخت قهرمان این مرحله به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، دیدار مرحله نهایی قسمت یک نفره رده سنی زیر ۱۷ سال  فاطمه بابایی از آذربایجان شرقی در مصاف با کیمیا آزاد واری از تهران توانست با نتیجه ۲ بر صفر و امتیازهای ۲۱- ۱۵ و ۲۱ –  ۷ به برتری دست یابد و قهرمان این رده سنی شود برگزار شد

کیمیا آزاد واری دوم شد و پرنیا یزدانی از تهران و مریم سلطانی از فارس به مقام سوم مشترک دست یافتند .

همچنین در قسمت یک نفره رده سنی زیر ۱۹ سال و در دیدار فینال اپریا اسکندری از تهران به مصاف یگانه تفرشی از تهران رفت که این دیدار در پایان با نتیجه ۲ بر صفر و امتیازهای ۲۱ -۱۹ و ۲۱ -۱۱ به سود اسکندری پایان یافت و وی به مقام قهرمانی رسید .

یگانه تفرشی دوم شد و نسیم صفایی از تهران و رومینا تاجیک از تهران به مقام سوم مشترک دختران زیر ۱۹ سال رقابتهای یک نفره دست یافتند .

دیدار فینال رده سنی زیر ۱۷ سال  دونفره ( تیمی ) بین تیم دونفره کیمیا آزاد واری و ساره امینیان از تهران به مصاف آناهیتا باقری و فاطمه فنایی از سمنان رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه ۲ بر صفر و امتیازهای ۲۱ -۱۹ و ۲۱ -۱۱ به سود آزاد واری و امینیان خاتمه یافت و آنان به مقام قهرمانی رسیدند.

باقری و فنایی دوم شدند و زهرا احمدیان و زهره پورحسن از آذربایجان شرقی به همراه فاطمه بابایی و فاطمه مونس خواه از آذربایجان شرقی به مقام سوم مشترک دست یافتند .

همچنین در دیدار نهایی قسمت دونفره رده سنی زیر ۱۹ سال تیم دونفره پریا اسکندری و یگانه تفرشی از تهران به مصاف نسیم صفایی و حنانه یعقوب زاده از تهران رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه ۲ بر صفر و با امتیازهای ۲۱ -۱۴ و ۲۱ – ۸ به سود اسکندری و تفرشی خاتمه یافت و آنان به مقام قهرمانی این رده سنی دست یافتند .

صفایی و یعقوب زاده دوم شدند و ساغر رفیعی و ملیکا یحیایی از کرمان به همراه بیتا منصوری و میترا پشته شیرانی از کرمان به مقام سوم مشترک دست یافتند .

اولین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون دختران کشور رده سنی جوانان با شرکت ۹۶ بازیکن در قسمت یک نفره و ۳۵ تیم دونفره از ۱۸ استان کشور در روزهای چهارم لغایت ششم اردیبهشت ماه جاری به میزبانی شهرستان قزوین برگزار شد .

مسابقات رنکینگ بدمینتون دختران رده سنی جوانان در ۳ مرحله برگزار می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *