قهرمانان اولین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون آقایان کشور مشخص شدند

دیدار فینال اولین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون آقایان کشور رده سنی بزرگسالان امروز جمعه سیزدهم اردیبهشت ماه جاری در قسمت یک نفره و دونفره در سالن بدمینتون شهرستان اراک برگزار شد و در پایان قهرمانان این رقابتها مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در دیدار فینال قسمت یک نفره سروش اسکندری از زنجان به مصاف امیر جباری از همدان رفت و این دیدار در پایان با نتیجه دو بر صفر به سود امیر جباری خاتمه یافت و وی به مقام قهرمانی این مرحله دست یافت .
سروش اسکندری از زنجان دوم شد و مهران شهبازی از کردستان به همراه علیرضا کرمی از تهران به مقام سوم مشترک دست یافتند.
در دیدار فینال قسمت دونفره، تیم دونفره مسعود پیروزی و محمدرضا باقری به مصاف تیم دونفره مهران شهبازی و رضا شهبازی رفت که این دیدار در پایان با نتیجه دو بر یک به سود تیم دونفره مسعود پیروزی و محمدرضا باقری از آزاد خاتمه یافت و آنان به مقام قهرمانی این مرحله دست یافتند.
مهران شهبازی و رضا شهبازی از کردستان دوم شدند و تیم های دونفره صدرا صادقی و علیرضا قاسمی از آزاد به همراه تیم دونفره عرفان شاه حسینی و امیرحسین نورعلیان از تهران به مقام سوم مشترک دست یافتند.
اولین مرحله مسابقات نکینگ بدمینتون آقایان رده سنی بزرگسالان در روزهای دوازدهم و سیزدهم اردیبهشت ماه جاری با شرکت ۹۰ بازیکن در قمست یک نفره و ۴۰ تیم در قسمت دونفره به میزبانی شهرستان اراک برگزار شد .
مسابقات رنکینگ بدمینتون آقایان رده سنی بزرگسالان در ۳ مرحله برگزار می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *