قهرمانان دومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون پسران جوان کشور مشخص شدند

فینال دومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون پسران کشور رده سنی جوانان در قسمت یک نفره و دونفره روز( جمعه 96/7/28 ) در سالن اختصاصی بدمینتون شهرستان مشهد مقدس برگزار شد و در قسمت یک نفره محمد چهارمالی از فارس و در قسمت دو نفره صالح سنگتراش و محمد مهدی میرشکاری از سیستان وبلوچستان به مقام قهرمانی دست یافتند .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در دیدار فینال قسمت یک نفره این مسابقات محمد چهارمالی از فارس به مصاف نیما رستم پور از تهران رفت که این دیدار در پایان با نتیجه 3 بر صفر به سود محمد چهارمالی خاتمه یافت و وی به مقام نخست دومین مرحله این رنکینگ دست یافت .

نیما رستم پور از تهران دوم شد و مهدی انصاری از زنجان به همراه علی باستانی از اصفهان به مقام سوم مشترک قمست یک نفره رسیدند.

در دیدار نهایی قسمت دونفره این مسابقات نیز تیم دونفره صالح سنگتراش و محمدمهدی میرشکاری از سیستان وبلوچستان به مصاف تیم دو نفره زانا قادری و پارسا شهبازی از کردستان رفتند که این دیدار نیز در پایان به سود تیم دو نفره صالح سنگتراش و محمد مهدی میرشکاری از سیستان وبلوچستان به پایان رسید و آنان نیز به مقام نخست دومین دوره رقابتهای رنکینگ دست یافتند.

تیم دو نفره زانا قادری و پارسا شهبازی از کردستان دوم شدند و تیم های دونفره پوریا یاهویی و مهدی رضایی از خراسان رضوی به همراه مصطفی قربانی و عباسعلی بهجتی از یزد به مقام سوم مشترک رقابتهای دونفره رسیدند.

دومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون پسران رده سنی جوانان در روزهای 26 لغایت 28 مهر ماه جاری با شرکت 64 بازیکن در قسمت یک نفره و 40 بازیکن در قسمت دونفره از 22 استان کشور در سالن اختصاصی بدمینتون شهرستان مشهد مقدس برگزار شد .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.