قهرمانان سومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون جوان پسران شناخته شدند

آخرین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون پسران کشور رده سنی زیر ۱۷ و ۱۹ سال که در روزهای ۳۰ مهر ماه لغایت ٣ آبان ماه جاری در شهرستان زاهدان جریان داشت . با شناخت برترین های این مسابقات به کار خود پایان داد .


به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، دیدار نهایی یک نفره رده سنی زیر ۱۹ سال بین علیرضا کرمی از تهران و صالح سنگتراش از سیستان و بلوچستان برگزار شد که این دیدار در پایان با نتجه دو بر صفر به سود علیرضا کرمی خاتمه یافت و به مقام قهرمانی دست یافت .
سنگتراش دوم شد و مصطفی قربانی از یزد و محمد چهارمالی از فارس به مقام سوم مشترک دست یافتند.
همچنین دیدار فینال دو نفره رده سنی زیر ۱۹ سال بین تیم دونفره صالح سنگتراش و محمد مهدی میرشکاری از سیستان و بلوچستان و محمد چهار مالی از فارس – علی رضا کرمی از تهران برگزار شد که این دیدار در پایان با قهرمانی تیم دونفره چهارمالی و کرمی به اتمام رسید .
تیم دو نفره سنگتراش و میرشکاری دوم شدند و تیم های دونفره علی حسین خانی از زنجان-علی یزدانی از فارس ، به همراه تیم دونفره مهدی رضایی از خراسان رضویی ومصطفی قربانی از یزد به مقام سوم مشترک دست یافتند.
در دیدار نهایی یک نفره رده سنی زیر ۱۷ سال نیز نیما رستم پور از تهران به مصاف محسن معصومی از زنجان رفت که در پایان این دیدار نیما رستم پور با نتجه دو بر صفر با پیروزی برابر حریف خود به مقام نخست دست یافت .
محسن معصومی تبار دوم شد وامیر حسین حسنی از زنجان و سینا سالاری از خراسان رضویی به مقام سوم مشترک دست یافتند.
همچنین دیدار نهایی دو نفره رده سنی زیر ۱۷ سال بین تیم های امیر رضا اخلاقی و نیما رستم پور تهران – ارشیا عمل کننده و نیما رستم پور از البرز برگزار شد که در پایان این مسابقه، تیم دونفره رستم پور و اخلاقی باغلبه بر حریف خود به مقام قهرمانی دست یافتند .
تیم دو نفره عمل کننده و معمار پور از البرز دوم شد و تیم های دونفره محمد باقری – آرین قهرمانی از اصفهان و امیر محمد حاج ملک ازخراسان رضویی و امیر رجبلو از گلستان به مقام سوم مشترک دست یافتند .

در پایان مسابقات با حضور آقای ادهم کرد مدیر کل ورزش و جوانان ، دکتر عرب رییس هیات بدمینتون ، آقای فرشاد نصرتی دبیر فدارسیون بدمینتون و سایر مسولین مدالها و جوایز به قهرمانان اهدا گردید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *