قهرمانان سومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون بانوان بزرگسالان شناخته شدند

سومین و آخرین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون بانوان رده سنی بزرگسالان (گرامیداشت شهیده ناهید فاتحی کرجو )در روزهای سیزدهم و چهاردهم دی ماه جاری به میزبانی استان سمنان در سالن اختصاصی بدمینتون شهرستان سمنان برگزار شد و در پایان این رقابتها قهرمانان این مرحله شناخته شدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در قمست یک نفره ثمین عابد خجسته از تهران با پیروزی برابر حریفان خود به مقام نخست دست یافت و مدال طلا را به گردن آویخت .
رومینا تاجیک از توابع تهران دوم شد و به مدال نقره دست یافت و ثریا آقایی از تهران به همراه زهرا کهریزی از البرز به مقام سوم مشترک رسیدند و صاحب مدال برنز شدند.
در قمست دونفره این رقابتها ، ثمین عابد خجسته و ستایش عبدالکریمی از تهران با پیروزی برابر حریفان خود به مقام قهرمانی دست یافتند و صاحب مدال طلا شدند.
یگانه تفرشی و نازنین زمانی از توابع تهران نایب قهرمان شدند و مدال نقره را از آن خود کردند.
تیم دونفره حنان کبیری و هاجر کبیری از تهران به همراه تیم دونفره نسیم صفایی و هاله همدانچی از تهران به مقام سوم مشترک دست یافتند و عنوان سوم مشترک را به خود اختصاص دادند و به مدال برنز دست یافتند.
در مراسم اختتامیه این رقابتها که با حضور سرکار خانم دکتر فریبا مددی نایب رییس بانوان فدراسیون و اقای حاجی ابادی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان، ،خانم امیدی معاونت بانوان ورزش و جوانان استان، خانم فامیلی و اقای رفیعی از هییت استان سمنان در محل برگزاری این مسابقات برگزار شد ، مدالهای قهرمانی مرحله سوم به نفرات برتر بانوان رده سنی بزرگسالان اهداء گردید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *