مجمع عمومی سالیانه فدراسیون بدمینتون برگزار شد

مجمع عمومی سالیانه فدراسیون بدمینتون در سال جاری در ساعت ۱۰ صبح امروز دوشنبه بیست و چهارم تیر ماه جاری به ریاست آقای دکتر عبدالحمید احمدی و با حضور خانم دکتر طاهره طاهریان نایب رئیسه کمیته ملی المپیک، آقای دکتر محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون ، آقای نامنی معاون دفتر امور مشترک فدراسیونهای ورزشی ، آقای مهدی مستجاب الدعوه مسوول امور مجامع ، ، نماینده حراست وزارت ورزش و جوانان ، آقای محمد فرجی نایب رییس فدراسیون بدمینتون ، سرکار خانم دکتر فریبا مددی نایب رییس بانوان فدراسیون ، فرشاد نصرتی دبیر فدراسیون و روسای هیاتهای بدمینتون سراسر کشور و نهادهای مختلف در سالن کنفراس آکادمی ملی المپیک برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این نسشت نخست آیاتی از قران کریم تلاوت گردید سپس سرود پر افتخار جمهوری اسلامی ایران نواخته شد .

پس از ان آقای دکتر سید عبدالحمید احمدی رییس مجمع با تبریک میلاد حضرت امام رضا ( ع )  و تشکر و قدردانی از  آقای دکتر پوریا  رییس فدراسیون بدمینتون  و روسای هیاتهای بدمینتون کشور به جهت تلاشهای آنان در جهت توسعه این رشته ، اظهار داشت :  نکته مهم همه ما در جهت توسعه ورزش و فلسفه وجودی فدراسیونها گسترش ورزش در سطح جامعه می باشد .

دکتر احمدی در ادامه افزود : ایکی از نکات مهم توسعه ورزش همگانی است که  فدراسیون بدمینتون جزء رشته های ورزشی است که امکان همگانی در آن فراهم می باشد .

رییس مجمع گفت  : برنامه ای از سوی وزارت ورزش و جوانان تهیه شده است که در آن برنامه آقای پوریا رییس فدراسیون بدمینتون حضور داشتند و مقرر گردید که بعد همگانی آن در فدراسیون بدمینتون تقویت گردد .

وی خاطرنشان کرد که حضور و فعالیتهای هیاتهای ورزشی استانها و ادارات کل ورزش و جوانان استانها نیز در این زمینه نقش خواهند داشت و هیاتها می توانند در این جهت گامهای مهمی بردارند و هدف اصلی تقویت بعد همگانی ورزش بدمینتون می باشد که این عامل نقش بسزایی در جهت پشتوانه سازی بعد قهرمانی این رشته را در پی خواهد داشت .

وی گفت :  ما هرچقدر در سنین پایه سرمایه گذاری کنیم می تواند کمک به بعد قهرمانی باشد .

رییس مجمع سالیانه فدراسیون بدمینتون در ادامه یاداور شد فدراسیونها متولی کل جمعیت کشور می باشند که شامل مناطق روستایی می شود و ما باید برای بخش روستایی کشور نیز برنامه داشته باشیم .

دکتر احمدی در ادامه افزود : فدراسیون بدمینتون از جمله فدراسیونهای موفق در ابعاد بین المللی است و آقای پوریا در برگزاری مسابقات بین المللی تلاش فراوانی نموده که آمار بسیار خوبی از حضور تیم های خارجی در ایران دارد .

دکتر احمدی گفت : قرار گرفتن این مسابقات در تقویم جهانی فدراسیون بدمینتون از نکات بسیار با اهمیت است و حضور مسوولان بدمینتون آسیا در این مسابقات بیانگر فعالیت فدراسیون بدمینتون در سطح بسیار خوب بین المللی می باشد .

دکتر احمدی اظهار داشت : این فدراسیون در بخش بانوان بسیار فعال بوده است که این عامل یکی از نکات مهم فدراسیون محسوب می شود.

وی در پایان از نقش آموزش و پرورش ، دانشگاهها و نیروهای مسلح در فراگیر نمودن این رشته نام برد و در مورد تهیه وسایل از سوی فدراسیون نقش حمایتی وزارت ورزش و جوانان را عنوان نمود .

در ادامه این نشست سرکار خانم دکتر طاهره طاهریان نماینده کمیته ملی المپیک اظهار داشت : فدراسیون بدمینتون از بهترین فدراسیونهای فعال کشور در امور فرهنگی و توسعه ورزش بانوان است که لازم میدانم در اینجا از آقای پوریا و مسوولان فدراسیون تشکر و قدردانی کنم .

وی گفت :  ما میتونیم از این فدراسیون به عنوان فدراسیون نمونه در جهت ارایه خدمات برابر به قسمت آقایان و بانوان نام ببریم .

در ادامه اقای دکتر محمد رضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون گزارش کاملی از عملکرد فدراسیون در سال ۱۳۹۷ به مجمع ارایه نمود . سپس آقای ایمان نیکوکار مسوول موسسه حسابرسی جامعه حسابداران رسمی کشور   گزارش کاملی از عملکرد مالی فدراسیون در سال ۹۷ ارایه کرد و پس از آن اقای حمید دائمی خزانه دار فدراسیون گزارش مالی سال ۹۷ را به مجمع را داد .

همچنین آقای مهدی ملک نیا بازرس فدراسیون گزارش خود را به مجمع داده و در پایان آیین نامه کمیته آموزش فدراسیون ، آیین نامه حق ماموریت ، پرداخت حق الزحمه مربیان و کادر اجرایی . کادر فنی مسابقات  و عملکرد مالی سال ۱۳۹۷ به تصویب مجمع رسید .

این نشست با تصویب موارد فوق بکار خود پایان داد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.