مجمع عمومی سالیانه فدراسیون بدمینتون برگزار شد

مجمع عمومی سالیانه فدراسیون بدمینتون امروز(دوشنبه)۱۴۰۰/۰۴/۲۸ با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون امروز(دوشنبه) ۲۸مرداد ساعت ۱۰ صبح با حضور کلیه اعضا این مجمع در محل آکادمی ملی المپیک در حالی برگزار شد که روسای هیئت های استانی از طریق ویدیو کنفرانس از محل استان خود در این جلسه حضور داشتند.

در این جلسه جناب آقای دکتر علی نژاد ریاست محترم مجمع و معاون ورزش قهرمانی ورزات ورزش و جوانان ،آقای دکتر کیکاوس سعیدی دبیرکل محترم کمیته ملی المپیک، آقای خسروی مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها، نماینده حراست وزرات ورزش و جوانان، آقای دکتر محمد رضا پوریا ریاست محترم فدراسیون، آقای محمد فرجی نایب رئیس و آقای فرشاد نصرتی دبیر فدراسیون حضور داشتند .

در این نشست نخست آیاتی چند از کلام الله مجید تلاوت گردید سپس سرود پر افتخار جمهوری اسلامی ایران نواخته شد. در ابتدای این جلسه آقای دکتر پوریا گزارشی از عملکرد فدراسیون در سال ۱۳۹۹ را ارائه نمودند و سپس در ادامه حسابرس مستقل و خزانه‌دار فدراسیون گزارشی از عملکرد مالی فدراسیون در سال ۱۳۹۹ ارائه نمودند که پس از رای‌گیری، این عملکرد مورد تایید اعضای مجمع قرار گرفت. همچنین آقای ملک‌نیا بازرس فدراسیون، گزارشی از فدراسیون را ارائه نمودند که مورد تایید اعضای مجمع قرار گرفت. تقویم ورزشی سال ۱۴۰۰ فدراسیون بدمینتون و پارا بدمینتون نیز با اکثریت مطلق آرا به تصویب اعضای مجمع رسید و برنامه های عملیاتی و بوجه سال۱۴۰۰ بدمینتون و برنامه عملیاتی پارا بدمینتون سال۱۴۰۰ به تصویب مجمع رسید .

در ادامه جناب آقای دکتر کیکاوس سعیدی دبیرکل محترم کمیته ملی المپیک این شفافیت مالی را که به تایید اعضای مجمع رسید نتیجه ی مدیریت منظم و درست جناب آقای دکتر پوریا دانستند . در پایان جلسه ریاست محترم مجمع جناب آقای دکتر علی نژاد با اشاره به افتخار آفرینی فدراسیون بدمینتون در کسب سهمیه المپیک آن را گامی مهم در توسعه و پیشرفت بدمینتون دانستند و همچنین از نظم و انضباط مالی فدراسیون تقدیر نمودند ایشان بدمینتون را رشته ای محبوب در بین آحاد مردم معرفی نمودند و برای دختر شایسته ایران اسلامی در توکیو آرزوی موفقیت کردند.                            

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *