مجمع عمومی سالیانه فدراسیون بدمینتون برگزار شد

مجمع عمومی سالیانه فدراسیون بدمینتون امروز(دوشنبه)۹۹/۵/۲۷ با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن فارسی اکادمی ملی المپیک برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون امروز(دوشنبه) ۲۷مرداد ساعت ۱۰ صبح با حضور  کلیه اعضا این مجمع در محل آکادمی ملی المپیک در حالی برگزار شد که نماینده هیات های استانی از طریق ویدیو کنفرانس از محل استان خود در این جلسه حاضر شدند.

در این جلسه خانم دکتر مهین فرهادی‌زاد ریاست محترم مجمع و معاون ورزش بانوان ورزات ورزش و جوانان ،آقای دکتر کیکاوس سعیدی دبیرکل محترم  کمیته ملی المپیک، آقای خسروی مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها، نماینده حراست وزرات ورزش و جوانان، آقای دکتر محمد رضا پوریا ریاست محترم فدراسیون، آقای محمد فرجی نایب رئیس، سرکار خانم فریبا مددی نایب رئیس بانوان و آقای فرشاد نصرتی دبیر فدراسیون حضور داشتند .

در این نشست نخست آیاتی از قران کریم تلاوت گردید سپس سرود پر افتخار جمهوری اسلامی ایران نواخته شد. در ابتدای این جلسه آقای دکتر پوریا گزارشی از عملکرد فدراسیون در سال ۱۳۹۸ را ارائه نمودند و سپس در ادامه حسابرس مستقل و خزانه‌دار فدراسیون گزارشی از عملکرد مالی فدراسیون در سال ۱۳۹۸ ارائه نمودند که پس از رای‌گیری، این عملکرد مورد تایید اعضای مجمع قرار گرفت. همچنین آقای ملک‌نیا بازرس فدراسیون، گزارشی از فدراسیون را ارائه نمودند که مورد تایید اعضای مجمع قرار گرفت. تقویم ورزشی سال ۱۳۹۹ فدراسیون بدمینتون و پارا بدمینتون نیز با اکثریت مطلق آرا به تصویب اعضای مجمع رسید و برنامه های عملیاتی و بوجه سال ۹۹ بدمینتون و برنامه عملیاتی پارا بدمینتون سال ۹۹ به تصویب مجمع رسید .

در پایان جلسه ریاست محترم مجمع خانم دکتر فرهادی زاد نیز از فدارسیون بدمینتون بعنوان یک فدراسیون نمونه در کلیه امور یاد نمودند و همچنین آقای دکتر سعیدی نیز اعلام نمودند با شناختی که از شخص ریاست محترم فدراسیون بدمینتون دارم این فدراسیون از موفق ترین فدراسیونهای کشور می باشد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *