مداحی : قرار گرفتن بدمینتون ایران در گروه طلایی با درایت رییس فدراسیون انجام شد

مدیر تیم های ملی بدمینتون ایران گفت : قرار گرفتن بدمینتون ایران در گروه طلایی با مدیریت و در ایت رییس فدراسیون انجام شد و وی به عنوان مغز متفکر در پیشرفت این رشته نقش اساسی را داشتند .

مرتضی مداحی روز چهارشنبه در گفت و گو با مسوول روابط عمومی فدراسیون بدمینتون اظهار داشت : هر کاری برای پیشرفت و حرکت رو به جلو احتیاج به یک مدیر مدبر و آگاه دارد و فدراسیون بدمینتون نیز از این قاعده برخوردار است و حضور دکتر محمدرضا پوریا رییس این فدراسیون در راس امور باعث گردید که بدمینتون ایران به جایگاه بسیار مناسبی در سطح آسیا دست یابد.

وی افزود : ایستادن بدمینتون ایران در گروه طلایی آسیا ، مسوولیت کادر اجرایی این فدراسیون را بیشتر خواهد کرد و ما باید در قبال این مسوولیت تلاش و کوشش بیشتری نماییم تا در وهله نخست جایگاه خود را حفظ نموده و سپس این جایگاه را ارتقاء دهیم .

مدیر تیم های ملی بدمینتون در ادامه خاطرنشان کرد : این امر بدون تلاش و همکاری تمام هیاتهای بدمینتون ، نهادهای آموزشی مانند آموزش و پرورش ، وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و …. امکان پذیر نیست .

وی گفت : فدراسیون بدمینتون با برگزاری مسابقات بین المللی فجر ایران ، مسابقات بین المللی سریز جوانان ، توسعه کمی و کیفی ، برگزاری کلاسهای شاتل تایم ، برگزاری کلاسهای مربیگری درجه یک آسیا ، ارتقاء داوران بدمینتون کشورمان در سطح آسیا و جهان و برگزاری کلاس ( AOP  ) نیز به عنوان عواملی بودند که بدمینتون ایران بتواند در سطح این جایگاه در آسیا قرار گیرد .

مداحی خاطرنشان کرد : با آماری که در بالا ارایه شد ، قرار گر فتن بدمینتون ایران در گروه طلایی همه نشان دهنده آن است که بدمینتون ایران از هرجهت پیشرفت داشته است .

مدیر تیم های ملی بدمینتون ایران در ادامه یادآور شد که برای تداوم این رشد و حفظ جایگاه بدمینتون در سطح آسیا عوامل دیگر نیز دخیل هستند که از مهمترین آنها حرکت به سوی حرفه ای شدن بازیکنان ، مربیان ، سرپرستان و ازدیا سالن های بدمینتون در این رشته می باشد .

وی خاطرنشان کرد : تمام بازیکنان و تیم های بزرگ این رشته در سطح جهان حرفه ای هستند و شغل آنان بازی کردن و مربیگری در این رشته است و زندگی آنان از طریق حرفه ای بودن تامین می شود و در غیر این صورت رسیدن به تیم های بزرگ جهان با شرایط فعلی امکان پذیر نمی باشد.

مدیر تیم های ملی بدمینتون کشورمان در پایان اظهار داشت : به عنوان مدیر تیم های ملی بدمینتون این آمادگی را دارم که پیشنهاد و راهنمایی کارشناسان این رشته را مورد توجه قرار دهم .

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *