مسابقات بدمینتون انتخابی نوجوانان و جوانان پسر برگزار می شود

مسابقات بدمینتون انتخابی نوجوانان و جوانان پسر ( زیر 15 و زیر 17 سال ) روز پانزدهم مرداد ماه جاری با شرکت 22 بازیکن در محل کمپ این فدراسیون برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این مسابقات 10بازیکن زیر 17 سال و 12 بازیکن زیر 15 سال در قسمت یک نفره با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت .

بازیکنان دعوت شده به این رقابتها متشکل از نیما رستم پور و سینا جاویدی از تهران ، آراد بحری ، محسن معصومی و علیرضا کاظمی از زنجان ، شایان رضا ربابی از کردستان ، محمدحسن نقدی از مرکزی ، معین کشاورزی از قم ، متین مقیمی از سمنان و ارشیا عمل کننده ازالبرز ( بازیکنان زیر 17 سال ) رادمهر یاری از آذربایجان شرقی ، امیرمحمدحاج ملک و حسین احمدی از کرمان ، علی حاتمی از کرمانشاه ، سعید قضایلی زاده از یزد ، محمد باقری از اصفهان ، امیر رجبلو از گلستان ، پارسا الوندی از کرمانشاه ، محمد سر میلی از همدان ، محمد زرچی از  خراسان رضوی ، میثم موسوی از تهران و امیرحسین حسنی از زنجان ( بازیکنان زیر 15 سال ) می باشند.

برگزاری این مسابقات به منظور انتخاب بازیکنان برتر جهت اعزام به مسابقات بدمینتون غرب آسیا می باشد که شهریور ماه سال جاری در کشور لبنان برگزار خواهد شد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.