مسابقات بین المللی بدمینتون دبی / پیروزی ثریا آقایی برابر حریف هندی

در دومین روز مسابقات بین المللی بدمینتون دبی و در قسمت یک نفره بانوان ثریا آقایی برابر حریف هندی خود به پیروزی دست یافت و ثمین عابد خجسته با شکست برابر حریف اسپانیایی خود از دور رقابتهای یک نفره حذف شد .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، ثریا آقایی در اولین دیدار خود در جدول اصلی به مصاف سمیران سینجی از هند رفت و توانست وی را با نتیجه ۲ بر صفر و با امتیاز های 21  8  و 22  20 شکست دهد و راهی دور بعد شود .
همچنین ثمین عابد خجسته در اولین دیدار خود در جدول اصلی به مصاف بتریز کارول از اسپانیا رفت و این دیدار را با نتیجه ۲ بر صفر و امتیاز های ۲۱ ۱۱ و ۲۱ ۷ واگذار کرد و از دور رقابتهای یک نفره حدف شد . مسابقات بین المللی دبی با جوایز 25 هزار دلاری در روزهای بیست و سوم لغایت بیست و هفتم آبان با حضور بازیکنانی از کشورهای روسیه ، ایران ، هند ، کانادا ، جمهوری چک ، ترکیه ، بلغارستان ، امارات ، نیوزلند ، اتریش ، ایتالیا ، سوئد ، آلمان ، فنلاند ، اردن ، پاکستان ، جمهوری آذربایجان ، سوییس ، استرالیا ، امریکا ، دانمارک ، کره جنوبی ، بحرین ، فیلیپین ، اسپانیا ، مصر ، آفریقای جنوبی ، اندونزی ، لهستان و مالت در دبی برگزار می شود.
ملی پوشان اعزامی بدمینتون ایران در این رقابتها را ثریا آقایی ، ثمین عابد خجسته ، مهران شهبازی و امیر جباری تشکیل می دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.