مسابقه های بین المللی بدمینتون بلغارستان / تیم دونفره بانوان ایران نیز حذف شد

دومین روز مسابقات بین المللی بدمینتون بلغارستان ، بعدازظهر امروز ( شنبه ) در سالن بدمینتون شهر پازارژیک بلغارستان پیگیری شد و در رقابتهای دونفره بانوان این پیکارها ، تیم دونفره بانوان ایران با شکست برابر حریفان انگلیس از راهیابی به مرحله بعد بازماندند .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در دیدار رقابتهای دونفره بانوان ، تیم دونفره ایران ( هدیه شمس و ثمین عابد خجسته ) در مصاف با حریفان انگلیسی خود با نتیجه ۲ بر صفر شکست خوردند و از راهیابی به مرحله یک
شانزدهم بازماندند.
تیم اعزامی متشکل از امیر جباری ، مهدی انصاری ، هدیه شمس و ثمین عابد خجسته می باشند.
این تیم را مرتضی ولی دروی و فریبا جلالیان به عنوان مربیان همراهی می کنند.
همچنین سروش اسکندری ، آرمین زکی زاده ، ثریا آقایی و سارا دلاوری ملی پوشان رده سنی بزرگسالان می باشند که روز بیست و دوم مرداد ماه جاری تهران را به مقصد بلغارستان ترک خواهند کرد.
مسابقات بین المللی بدمینتون جوانان بلغارستان در روزهای بیستم الی بیست دوم مرداد ماه جاری در شهر پازارژیک برگزار می شود و رقابتهای بین المللی بدمینتون بزرگسالان بلغارستان در روزهای بیست و سوم الی بیست و ششم مرداد ماه جاری در شهر صوفیا برگزارخواهد شد.
لازم به ذکر است که تیم بدمینتون جوانان پس از پایان رقابتهای خود به تیم بزرگسالان بدمینتون کشورمان خواهد پیوست تا در مسابقات بزرگسالان شرکت نماید .
مسابقات بین المللی بدمینتون بلغارستان در روزهای بیستم الی بیست و ششم مرداد ماه جاری با شرکت ۲۳ تیم خارجی در دو رده جوانان و بزرگسالان در این کشور برگزار می شود.

 


.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *