ملی پوش بدمینتون کشورمان به کمپ نخبگان بدمینتون جهانی دعوت شد

از سوی فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF  ) ، ثریا آقایی ملی پوش بدمینتون کشورمان به کمپ تمرینی پیشرفته  فدراسیون جهانی بدمینتون دعوت شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، آقایی به همراه چهار بدمینتون باز از قاره آسیا به ۳ مرحله کمپ تمرینی پیشرفته جهانی دعوت شدند.

انتخاب این ۵ بازیکن از قاره آسیا به لحاظ درخشش آنان در کمپ تمرینی پیشرفته آسیایی ( AOP  ) بوده است .

ثریا آقایی به همراه دو بدمینتون باز دختر از کشورهای ویتنام و میانمار در قسمت بانوان و دو بازیکن از کشورهای قزاقستان و اردن در قسمت آقایان به کمپ تمرینی پیشرفته جهانی از قاره آسیا می باشند که از بین ۲۰ بازیکن کمپ آسیایی انتخاب شدند.

پنج بازیکن منتخب از کشورهای ایران، ویتنام، میانمار، قزاقستان و اردن می باشند که ۳ نفر از بازیکنان دربخش بانوان و ۲ نفر در بخش آقایان انتخاب  گردیده است .

اولین مرحله کمپ تمرینی پیشرفته جهانی در روزهای ۲۶ خرداد لغایت ۱۷ تیر ماه می باشد و سپس بازیکنان حاضر در این کمپ در مسابقات بین المللی بدمینتون روسیه شرکت خواهند کرد.

پس از آن دومین مرحله کمپ تمرینی پیشرفته جهانی در روزهای ۲۴ تیر لغایت ۲۰ مرداد ماه برگزار خواهد شد که بعداز برگزاری این کمپ بازیکنان حاضر، در مسابقات بین المللی بدمینتون بلغارستان که در روزهای ۱۱ تا ۲۴ مرداد در این کشور برگزار می شود ، شرکت خواهند کرد.

سومین مرحله کمپ تمرینی پیشرفته جهانی در روزهای ۲۵ مرداد تا ۱۱ شهریور ماه برگزار خواهد شد .

لازم به ذکر است که محل کمپ های تمرینی پیشرفته از سوی فدراسیون جهانی اعلام می گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *