مهران شهبازی در یک نفره و صدرالدین صادقی و امین بشیرزاده در دونفره قهرمان مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون  بزرگسالان مردان شدند

مسابقات انتخابی تیم ملی بزرگسالان بدمینتون آقایان در روزهای ۲۲ و ۲۳ اردیبهشت ماه جاری در سالن اختصاصی بدمینتون شهرستان سمنان برگزار شد و در پایان این رقابتها مهران شهبازی از کردستان در قسمت یک نفره و صدرالدین صادقی و امین بشیرزاده از کرمانشاه در قسمت دونفره به مقام قهرمانی دست یافتند .

به گزارش فدراسیون بدمنیتون ، دیدار مرحله نهایی این رقابتها در قسمت یک نفره بین مهران شهبازی از کردستان و سروش اسکندری از زنجان شب گذشته برگزار شد و در پایان این مسابقه مهران شهبازی توانست با نتیجه  ۳ بر یک برابر حریف خود به برتری دست یافته و به مقام قهرمانی قسمت یک نفره برسد.

سروش اسکندری از زنجان دوم شد و محمد پایروند از تهران و مهدی انصاری از زنجان به مقام سوم مشترک قسمت یک نفره دست یافتند.

دیدار فینال قسمت دونفره بین تیم دونفره امیر قاسمی از تهران و علبرضا قاسمی از زنجان و تیم دو نفره صدرالدین صادقی و امین بشیرزاده از کرمانشاه شب گذشته برگزار شد که این دیدار در پایان با نتیجه ۳ بر ۲ به سود تیم دونفره صدرالدین صادقی و امین بشیرزاده خاتمه یافت و آنان به مقام قهرمانی رقابتهای دونفره آقان دست یافتند.

امیر قاسمی و علیرضا قاسمی  دوم شدند و تیم های دونفره محمدرضا باقری و علی حسین خانی از زنجان و زانا قادری و پارسا شهبازی از کردستان به مقام سوم مشترک دست یافتند.

مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون بزرگسالان مردان کشور در روزهای ۲۲ و ۲۳ اردیبهشت ماه جاری با شرکت ۲۸ بازیکن منتخب از استانهای مختلف کشور در سالن اختصاصی بدمینتون شهرستان سمنان برگزار شد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *