نتایح مسابقات لیگ برتر بدمینتون مردان باشگاههای کشور در گروه الف

دور برگشت مرحله مقدماتی مسابقات لیگ برتر بدمینتون مردان باشگاههای کشور جام خلیج فارس در گروه الف طی روزهای دوازدهم و سیزدهم دی ماه جاری در شهرستان رشت برگزار شد و در پایان این رقابتها تیم نماینده گیلان در صدر جدول این گروه قرار گرفت .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این مسابقات که در گروه الف و با حضور تیم های سپاهان اصفهان ، نماینده گیلان ، نماینده کردستان و آرش کمان گیر آمل برگزار شد ، نماینده گیلان با کسب ۱۶ امتیاز در صدر جدول این گروه قرار گرفت .
تیم های سپاهان اصفهان و نماینده کردستان با کسب ۱۴ و ۹ امتیاز به ترتیب در مکانهای دوم و سوم جدول ایستاد .
بدین ترتیب تیم های نماینده گیلان و سپاهان اصفهان با احتساب امتیازات دور رفت و برگشت این رقابتها به مرحله نهایی این مسابقات در گروه الف راه یافتند.
نتایج دور برگشت مرحله مقدماتی گروه الف بدین شرح بدست آمد:
سپاهان اصفهان ۰ نماینده گیلان ۵
سپاهان اصفهان ۴ نماینده کردستان ۱
سپاهان اصفهان۴ آرش کمانگیرآمل ۱
نماینده گیلان ۴ نماینده کردستان ۱
نماینده گیلان ۳ آرش کمانگیر آمل ۲
نماینده کردستان ۰ نماینده آمل ۵
مسابقات لیگ برتر بدمینتون مردان باشگاههای کشور جام خلج فارس با شرکت ۷ تیم در قالب دو گروه الف و ب به صورت دو مرحله رفت و برگشت مقدماتی و دو مرحله رفت و برگشت مرحله نهایی برگزار می شود.
حضور مسئولین فدراسیون بدمینتون و استان گیلان باعث دلگرمی ورزشکاران گردید ، آقای مهندس کوچکی زاده نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ،سرکار خانم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان ،جناب آقای دکتر صادقی معاونت مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان ،جناب آقای الهاکی رئیس کمیته داوران فدراسیون بدمینتون ایران و جناب آقای فاتحی ریاست محترم هیئت بدمینتون استان گیلان در این مرحله از مسابقات حضور داشتند .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *