نشست کمیته پزشکی فدراسیون بدمینتون برگزار شد

 

نشست کمیته پزشکی فدراسیون بدمینتون در ساعت 12 روز گذشته ( یکشنبه  1397/08/13) به ریاست دکتر محمدرضا پوریا رییس این فدراسیون و با حضور کلیه اعضای کمیته پزشکی فدراسیون در محل فدراسیون بدمینتون برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این نشست که با حضور مرتضی مداحی ، سرکار خانم دکتر فریبا مددی نایب رییس بانوان فدراسیون ، فرشاد نصرتی دبیر و سرکار خانم دکتر هما عابدی فر ، آقایان دکتر مهدی انوری ، دکتر علی ناصح و دکتر مهدی مهرانی از اعضای این کمیته برگزار گردید، دکتر پوریا ضمن خیرمقدم و قدردانی از حضور اعضای کمیته پزشکی در مورد راهکارهای سلامت بازیکنان بدمینتون به گفت و گو پرداخت .

در این نشست کلیات کار در خصوص این نشست مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر گردید برنامه تغذیه ، برگزاری سمینار درآینده ای نزدیک  ، کلاس علمی پزشکی  ، هماهنگی حضور ملی پوشان جهت چک آپ در کلینک های پیشرفته و تهیه فرم پزشکی مورد نیاز بازیکنان و قرار دادن آن در سامانه عضویت فدراسیون به اجرا گذاشته شود .

اولین بار است که فدراسیون بدمینتون دارای کمیته پزشکی است و پیش از این یک فرد به عنوان مسوول امورپزشکی فعالیت داشته است .

کمیته پزشکی فدراسیون بدمینتون با برخورداری از متخصصین عالی رتبه پزشکی کشور دارای نیروهای علمی و تخصصی می باشند و توانایی ارایه خدمات بسیار ارزشمندی به ورزشکاران این رشته را داراست .

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.