دکتر همتی نماینده مردم سمنان خواستار میزبانی مسابقات بین المللی بدمینتون فجر شد

آقای دکتر محمد رضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون که به منظور حضور در دومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون جوانان در شهرستان سمنان بسر می برد ، صبح امروز (  پنج شنبه ) به همراه آقای مجتبی جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان در دفتر آقای دکتر همتی نماینده محترم مجلس شورای اسلامی استان سمنان حضور یافتند و در این دیدار آقای دکتر همتی خواستار میزبانی مسابقات بین المللی فجر ایران در این استان شدند .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این دیدار نماینده محترم استان سمنان در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک به آقای دکتر پوریا رییس فدراسیون بدمینتون به مناسبت عضویت ایشان در هیات رییسه بدمینتون آسیا و ریاست کمیته قوانین و مقررات بدمینتون آسیا ، این انتخاب را نشان از توانمندی دکتر پوریا و فدراسیون بدمینتون کشور در حوزه های بین المللی دانستند .

در ادامه این دیدار آقای دکتر همتی اعلام  نمودند با توجه به اینکه سمنان میزبان مسابقات سریز جوانان بوده و امسال این مسابقات برگزار نگردید ، مسوولان استان خواستار برگزاری بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی فجر در شهرستان سمنان شدند .

نماینده محترم مردم سمنان در مجلس شوراری اسلامی اظهار داشت : اینجانب به همراه مسوولان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان و کلیه مسوولان استان جهت برگزاری این رقابتها هماهنگی و آماده گی را دارند .

دکتر همتی در ادامه از حضور آقای دکتر پوریا ریاست فدراسیون بدمینتون در استان سمنان تشکر و قدردانی کرد .

سپس آقای دکتر پوریا اعلام نمود با توجه به اینکه سال گذشته استان سمنان درخواست میزبانی مسابقات بین المللی فجر را داده بود الویت برگزاری این مسابقات در سال جاری با استان سمنان می باشد .

رییس فدراسیون بدمینتون اظهار داشت : استان سمنان در برگزاری مسابقات بین المللی امکانات خوبی را فراهم نموده است و در گذشته نشان داده که توانایی برگزاری این مسابقات را دارد .

وی افزود : با توجه به اینکه این استان همجوار استان تهران می باشد شرایط میزبانی را به نحو شایسته ای را دارد .

دکتر پوریا در ادامه خاطرنشان کرد که این موضوع در جلسه هیات رییسه فدراسیون بررسی خواهد شد .

سپس آقای جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان ضمن تشکر از آقای دکتر پوریا ، خواستار برگزاری این رویداد گردید و اعلام نمود این اداره کل آماده برگزاری این رویداد مهم می باشد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *