-->

وبینار عمومی روسای هیئت های بدمینتون کشور در سال جاری ( 1400 ) بصورت آنلاین به ریاست دکتر محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون، اعضا مجمع و با حضور روسای هیئت بدمینتون سراسر کشور در ساعت 10 صبح روزسه شنبه سی و یکم فروردین ماه در محل فدراسیون برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این نشست نخست دکتر پوریا ضمن خیر مقدم به روسای هیئت های سراسر کشور آرزوی موفقیت روزافزون برای آنان ، اظهار داشت : امید است که با همدلی و همکاری روسای هیئت های بدمینتون سراسر کشور بتوانیم برنامه های تدوین شده را با وجود ویروس کرونا که انشالله هر چه زودتر این ویروس از جامعه گذر نماید را به نحو مطلوبی برنامه ها و مسابقات به پایان برسانیم .

سپس سرکار خانم دکتر فریبا مددی نایب رییس بانوان فدراسیون نیز ضمن تشکر و قدردانی از فعالیت روسای هیئت های بدمینتون کشور اظهار داشت : تلاش و پشتکار روسای هیاتهای بدمینتون در پشتوانه سازی حضور ورزشکاران این رشته قابل تقدیر و تشکر است .

لازم به ذکر است ،این نشست با بررسی تقویم ورزشی بدمینتون سال 1400 و در خواست هیئت های بدمینتون در مورد میزبانی مسابقات و ارائه نقطه نظرات حاضرین در جلسه به کار خود پایان داد.