پایان لیگ 2؛ مشخص شدن صعود کنندگان به لیگ دسته یک

لیگ دسته دو باشگاه های کشور در ۴ شهرستان ایران با استقبال بی نظیر باشگاه ها به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون لیگ دسته ۲ باشگاه های کشور مربوط به سال ۱۴۰۰ از پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه در ۴ شهرستان و با حضور 48 آغاز شد و پنج شنبه 23 اردیبهشت ماه با مشخص شدن تیم های صعود کننده به پایان رسید.

شهرستان بجنورد استان خراسان شمالی و شهرستان بندرعباس استان هرمزگان میزبان باشگاه ها بانوان هستند و شهرستان میاندواب استان آذربایجان غربی و شهرستان آباده استان فارس میزبان باشگاه های آقایان

گروه الف بانوان که در بندرعباس برگزار میشود ۱۲ تیم در ۴ گروه حضور دارند.

که هشت تیم صعود کننده به مرحله بعد عبارت اند از نماینده یزد، مهروماه تهران، امیدنویان تهران، آکادمی سیمرغ، نماینده هرمزگان، نماینده البرز، نماینده کرمان و نماینده ایلام

و چهار تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی عبارت اند از:  نماینده البرز، نماینده ایلام، مهروماه تهران و امید نویان تهران که در نهایت نماینده البرز به قهرمانی این گروه دست یافت و به لیگ دسته یک صعود کرد.

گروه ب بانوان که در بجنورد برگزار میشود 11 تیم در ۴ گروه حضور دارند.

که هشت تیم صعود کننده به مرحله بعد نماینده کردستان، زرین صنعت البرز، پادما یدک اصفهان، بلند سازه شیروان، امید هشترود، نماینده نیشابور، مجتمع سلگی قرچک و جوانان میتوز ری نام دارند.
و ۴ تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی عبارت اند از جوانان میتوز ری، زرین صنعت البرز، امید هشترود و مجتمع سلگی قرچک که در نهایت امید هشترود با قهرمانی در این گروه به لیگ دسته یک صود کرد.

و اما در قسمت آقایان که بازی های گروه الف در آباده استان فارس در جریان است. ۱۲ تیم در ۴ گروه حضور دارند که ۸ تیم صعود کننده به مرحله بعد عبارت اند از :صنایع سنگ بهتا محلات، نماینده چهادمحال بختیاری، زرکان شایا مشهد، قصر خودرو بوشهر، املاک مهتاب گلستان، کانون تبلیغاتی ریتون بندرعباس، آکادمی حامی تهران و آکادمی امید تهران

و ۴ تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی عبارت اند از صنایع سنگ بهتا محلات، زرکان شایا مشهد، املاک مهتاب گلستان و آکادمی حامی تهران، دیدار فینال مابین آکادمی حامی تهران و زرکان شایان مشهد با برتری مشهدی ها خاتمه یافت تا آنها صعود به لیگ یک را جشن بگیرند.

گروه ب مسابقات در میاندوآب استان آذربایجان غربی در جریان است در این‌ گروه که ۱۳ تیم در ۴ گروه حضور دارند تیم های نماینده آذربایجان غربی، نماینده آذربایجان شرقی، نماینده قزوین، نماینده کردستان، آینده سازان مرکزی، آکادمی صاراد بابل، نماینده همدان و اوج تهران به مرحله بعد صعود کردند و تیم های نماینده آذربایجان غربی و شرقی، نماینده قزوین و اوج تهران در مرحله نیمه نهایی حضور دارند.

آذربایجان غربی با برتری برابر اوج تهران به لیگ  دسته یک صعود کرد.

بر همین اساس در قسمت بانوان تیم های امید هشترود و نماینده البرز و در قسمت آقایان نماینده آذربایجان غربی و زرکان شایان مشهد به لیگ دسته یک در سال 1401 صعود کردند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.