اولین جلسه کمیته داوران فدراسیون بدمینتون در سال 1403 برگزار گردید

  • اخبار مهم - کمیته داوران - مسئولین فدراسیون - ویژه
Image

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون اولین جلسه کمیته داوران در سال 1403 امروز چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه در محل فدراسیون بدمینتون برگزار گردید.

این جلسه با حضور تمامی اعضا به صورت حضوری و مجازی به مدت سه ساعت به ریاست دکتر پوریا برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر پوریا ضمن خوش آمدگویی به اعضای محترم دقایقی در خصوص عملکرد داوری بدمینتون در سال گذشته به صحبت پرداختند.

ایشان داوری بدمینتون ایران را در آسیا و جهان را پرافتخار نامیدند و عنوان کردند: ما سرمان در سطح بین المللی در خصوص داوری بالاست.

ریاست فدراسیون بدمینتون نظم کلاس های داوری در ایران، چگونگی ارتقای داوران به صورت تئوری و عملی را قانون مند و علمی خواندند که باید اگر نقاط ضعفی هم وجود دارد با هم فکری حلش کنیم.

دکتر پوریا جامعه داوری ایران را متحد، اخلاق مدار، فنی و بی حاشیه دانستند که باتوجه به این اتحاد هست که ما 3 داور در بازی های المپیک و پارالمپیک 2024 پاریس داریم.

ایشان افزودند که افتخار بزرگی است که پرچم بدمینتون ایران در المپیک را داوران ما به دوش دارند و این نشانه ی یک برنامه ریزی درست در ده سال گذشته است.

ایشان تاکید داشتند باید داوران و سرداوران جوان به خانواده بدمینتون اضافه شوند و در کنار بزرگان کسب تجربه کنند.

در ادامه دستورات جلسه مورد بررسی قرار گرفت نحوه ی چگونگی حضور داوران در مسابقات بین المللی، برگزاری کلاس های داوری، چگونگی برگزاری دوره های سرداوری، برنامه ریزی جلسه هماهنگی مدرسین داوری از جمله مباحث مطرح شده در این جلسه به شمار می رفت.

خانمها فریبا مددی، هرمین آرمین مهر، منصوره السادات جارچیان، زهرا رحمتی حق نژاد،سعیده حکیم آرا، آقایان فرشاد نصرتی،رضا روشن امید(ریاست کمیته داوران)، ابوالفضل مهاجر بختیاری، مصطفی عرب، علیرضا الهاکی، محمد حسن حسین زاده، محسن عمرانی، محمدرضا کبیری، سید امید مقدس ازده، منصور سجادیان در این جلسه به صورت حضوری و آنلاین حضور داشتند.