اختتامیه دومین دوره قهرمانی کشور پارابدمینتون

در ادامه ی سفر استانی دکتر‌ پوریا به اصفهان امروز جمعه به همراه دبیر فدراسیون آقای نصرتی در محل مسابقات قهرمانی کشور پارابدمینتون پسران حضور پیدا کردند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ج.ا.ا
دکتر‌ پوریا در ادامه سفر به اصفهان امروز وارد سالن ایثار محل مسابقات قهرمانی کشور پارابدمینتون آقایان شدند و در جمع بازیکنان و مسئولین دقایقی به سخنرانی پرداختند.
ایشان اظهار داشتند از زمانی که پارا بدمینتون به زیر مجموعه این فدراسیون اضافه شده است، تا کنون دو مسابقه ی قهرمانی کشور برگزار کرده است.
ایشان از آقای خسروی وفا رئیس کمیته پارالمپیک تشکر ویژه ای داشتند مبنی بر پذیرش بدمینتون در بازی های آسیایی جوانان بحرین.
در ادامه به اردوهای منظم پارا اشاره نمودند و به سعی و کوشش فدراسیون مبنی بر توسعه و افتخار آفرینی در این بخش تاکید کردند.

و در پایان مدال ها و احکام قهرمانان این دوره توسط دکتر پوریا ریاست فدراسیون،آقای فرشاد نصرتی دبیر فدراسیون،آقای طباطبایی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان،آقای قاری قران ریاست هیئت بدمینتون اصفهان و آقای مهدوی نیا ریاست کمیته پارابدمینتون فدراسیون به ورزشکاران اهداء شد.

اختتامیه قهرمانی کشور پارابدمینتون بانوان

امروز دوشنبه ۱۹ مهرماه ۱۴۰۰ مسابقات قهرمانی کشور پارابدمینتون بانوان پایان یافت و قهرمانان کلاس های مختلف مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ج.ا.ا دومین دوره مسابقات قهرمانی کشور پارابدمینتون دختران و پسران که به مناسبت هفته پارالمپیک برگزار می شود،امروز در قسمت بانوان خاتمه یافت.

این مسابقات که از ۱۸ مهرماه پس از یک دوره کارگاه آموزشی برای داوران آغاز شدامروز ۱۹ مهرماه پایان یافت.

در مراسم اختتامیه که سرکارخانم دکتر مددی نائب رئیس فدراسیون بدمینتون ج.ا.ا حضور داشتند قهرمانان کلاس های مختلف مشخص شدند.

چهارشنبه ۲۱ مهرماه مسابقات قهرمانی کشور پارابدمینتون در قسمت آقایان آغاز خواهد شد و تا جمعه ۲۳ مهرماه ادامه دارد.

نقش جهان پذیرای مسابقات قهرمانی کشور پارابدمینتون بانوان و آقایان

در هفته ی گرامیداشت پارالمپیک، شهر اصفهان میزبان مسابقات قهرمانی کشور پارابدمینتون در دو بخش بانوان و آقایان است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ج.ا.ا مسابقات قهرمانی کشور پارابدمینتون در دوبخش بانوان و آقایان از ۱۸ مهرماه الی ۲۳ مهرماه در شهر اصفهان برگزار خواهد شد.

این مسابقات که دومین دوره ی خود را تجربه میکند در هفته ی گرامیداشت پارالمپیک جایی دارد و مسابقات بانوان ۱۸ الی ۲۰ مهرماه و مسابقات آقایان ۲۱ الی ۲۳ مهرماه برگزار می شود.

در قسمت بانوان ۳۵ شرکت کننده و در قسمت آقایان ۶۶ شرکت کننده در دومین دوره ی مسابقات قهرمانی کشور پارابدمینتون باهم به رقابت خواهند پرداخت.

پایان اردوی تیم ملی پارابدمینتون آقایان در یزد

چهارمین اردوی تیم ملی پارابدمینتون جهت اعزام به بحرین در یزد به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ج.ا.ا چهارمین اردوی تیم ملی پارابدمینتون جهت اعزام به مسابقات پاراآسیایی جوانان بحرین به مدت هفت روز به میزبانی استان یزد برگزار شد.

این اردو به سرمربی گری حسن بزرگزاد و با حضور بازیکنان به نامهای محمدرضا دارابی،مهدی موسویان و ابوالفضل جنایی از ۲۷ شهرماه آغاز شده بود یک مهرماه به پایان رسید. مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد از این اردو بازدید به عمل آورد.

لازم به ذکر است بازیهای آسیایی جوانان بحرین آذرماه برگزار خواهد شدو تیم پارابدمینتون آقایان پیش از این در استان های سمنان، تهران و اصفهان برگزار کرده بود.

چهارمین اردوی تیم ملی پارابدمینتون بانوان اعزامی به بحرین

چهارمین اردوی تیم ملی پارابدمینتون بانوان در شهرستان شیراز درحال برگزاری می باشد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ج.ا.ا  تیم ملی پارا بدمینتون بانوان جهت اعزام به مسابقات جوانان آسیا بحرین در شیراز در حال برگزاری است.

این اردو از روز یکشنبه ۲۸ شهریورماه ۱۴۰۰ با مربیگری سرکار خانم سیاه و حضور بازیکنان شادی جهانپناه و ثنا باقری به میزبانی استان فارس شهرستان شیراز در مجموعه ورزشی تختی تالار بدمینتون شیراز اغاز شده و تا ۱ مهرماه ادامه دارد.

لازم به ذکر است پس از اردوی تهران،شیراز و تهران این چهارمین اردوی ملی پوشان جوان پارابدمینتون است. مسابقات جوانان آسیا آذرماه در بحرین برگزار می شود.

 

بازدید دکتر پوریا از اردوی تیم ملی دختران و پسران پارا بدمینتون

چهارشنبه ۱۷ شهریورماه ۱۴۰۰ دکتر پوریا ریاست فدراسیون بدمینتون ج.ا‌.ا با حضور در تمرین تیم های ملی دختران و پسران پارابدمینتون، با اعضای تیم ملی و مربیان به گفت و گو پرداختند و درجریان کم و کیف اردو قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ج.ا‌.ا
دکتر پوریا ضمن صحبت با تک تک ملی پوشان، نکاتی را به مربیان و آقای موذن مدیر تیم های ملی متذکر شدند.
در ادامه ایشان برنامه های فدراسیون در زمینه پارا بدمینتون و به طور مشخص تدارک تیم های ملی جهت اعزام به مسابقات آسیایی جوانان بحرین را اعلام نمودند.
در ادامه مربیان گزارشی از آمادگی بازیکنان و نحوه ی تمرینات ارائه نمودند.
در این دیدار آقای فرشاد نصرتی دبیر فدراسیون بدمینتون ج.ا‌.ا، آقای مهندس موذن مدیر تیم های ملی و آقای مهدوی نیا رئیس کمیته پارا بدمینتون فدراسیون حضور داشتند

مسابقات جوانان آسیا آذرماه در کشور بحرین برگزار خواهد شد و اردوی تهران سومین اردوی ملی پوشان دختر و پسر پارابدمینتون ایران است.

 

 

 

اردوی سوم تیم ملی پارابدمینتون پسران

اردوی سوم تیم ملی پارابدمینتون پسران جهت اعزام به مسابقات بازی های آسیایی جوانان بحرین ۲۰۲۱ از روز شنبه ۱۳ شهریور ماه برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ج.ا.ا آقای حسن بزرگزاد سرمربی تیم ملی پارا بدمینتون پسران ج.ا.ا از دو بازیکن به نام های ابوالفضل جنائی و مهدی موسویان برای حضور در این اردو دعوت نمودند.

اردوی سوم در کمپ فدراسیون بدمینتون از تاریخ ۱۳ الی ۱۹ شهریورماه برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است بازی های آسیایی جوانان بحرین در آذر ماه برگزار خواهد شد و تیم ملی تاکنون دو اردو سمنان و اصفهان برگزار کرده است.

اردوی سوم تیم ملی پارابدمینتون دختران

اردوی سوم تیم ملی پارابدمینتون دختران جهت اعزام به مسابقات بازی های آسیایی جوانان بحرین ۲۰۲۱ از روز شنبه ۱۳ شهریور ماه برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ج.ا.ا خانم منیژه سیاه سرمربی تیم ملی پارا بدمینتون دختران ج.ا.ا از دو بازیکن به نام های شادی جهان پناه و ثنا باقری برای حضور در این اردو دعوت نمودند.

اردوی سوم در کمپ فدراسیون بدمینتون از تاریخ ۱۳ الی ۱۹ شهریورماه برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است بازی های آسیایی جوانان بحرین درآذر ماه برگزار خواهد شد و تیم ملی تاکنون دو اردو در تهران و شیراز برگزار کرده است.

سومین جلسه پارا آسیایی مسابقات جوانان بحرین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ج.ا.ا سومین جلسه پارا آسیایی مسابقات جوانان بحرین امروز یکشنبه ۲۴ مردادماه ۱۴۰۰ به صورت آنلاین برگزار شد.
در این جلسه که فدراسیون های حاضر در این مسابقات حضور داشتند جناب آقای دکتر پوریا شرکت کردند و در جریان آخرین تصمیمات و اقدامات قرار گرفتند.
مسابقات پارا آسیایی جوانان  آذرماه در کشور بحرین برگزار خواهد شد که بدمینتون اولین حضور خود را در این مسابقات تجربه خواهد کرد.

اردوی دوم آماده سازی تیم پارا بدمینتون دختران در شیراز

دومین اردوی تیم جوانان پارا بدمینتون دختران ج.ا.ا جهت حضور در مسابقات جوانان آسیایی در کشور بحرین در شیراز در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ج.ا.ا بعد از برپایی اردوی تیم جوانان پارا بدمینتون دختران که در ماه گذشته در کمپ تیم های ملی در تهران برگزار شد. دومین اردو در شهرستان شیراز از تاریخ ۲۸ تیرماه الی ۱ مردادماه برپا شده است.

از بین ۵ بازیکن حاضر دراردوی تهران ۳ بازیکن به این اردو دعوت شده اند، که در صورت جلب رضایت کادر فنی به مسابقات آسیایی بحرین اعزام خواهند شد. منیژه سیاه به عنوان سرمربی در این تیم مسئولیت دارد. تمرینات در این اردو در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار می شود.

لازم به ذکر است مسابقات جوانان پارا آسیایی آذرماه ۱۴۰۰ در کشور بحرین برگزار می شود و این دوره اولین بار است که بدمینتون در این مسابقات جایی می گیرد.

اردوی دوم آماده سازی تیم پارا بدمینتون پسران در اصفهان

دومین اردوی تیم جوانان پارا بدمینتون پسران ج.ا.ا جهت حضور در مسابقات جوانان آسیایی در کشور بحرین در اصفهان در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ج.ا.ا بعد از برپایی اردوی تیم جوانان پارا بدمینتون که در ماه گذشته در شهرستان سمنان برگزار شد. دومین اردو در شهرستان اصفهان از تاریخ ۲۸ تیرماه الی ۱ مردادماه برپا شده است.

از بین ۹ بازیکن حاضر دراردوی سمنان ۴ بازیکن به این اردو دعوت شده اند، که در صورت جلب رضایت کادر فنی به مسابقات آسیایی بحرین اعزام خواهند شد.حسن بزرگزاد به عنوان سرمربی و علیرضا ثانی به عوان سرپرست و مربی در این تیم مسئولیت دارند.تمرینات در این اردو در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار می شود و تعدادی از بازیکنان استان اصفهان به کادر فنی در بهبود عملکرد فنی کمک خواهند کرد.

زیبایی رئیس بخش توسعه قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، قاری قران رئیس هیات بدمینتون استان اصفهان و مدیر عامل اداره راه و سهرسازی استان اصفهان از روند آماده سازی تیم پارا بازدید به عمل آوردند.

لازم به ذکر است مسابقات جوانان پارا آسیایی آذرماه ۱۴۰۰ در کشور بحرین برگزار می شود و این دوره اولین بار است که بدمینتون در این مسابقات جایی می گیرد.

علیرضا الهاکی، به عنوان دبیر کمیته پارابدمینتون فدراسیون بدمینتون منصوب گردید

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ج.ا.ایران طی حکمی از سوی جناب آقای دکتر پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون ،علیرضا الهاکی به عنوان دبیر کمیته پارابدمینتون این فدراسیون منصوب گردید.

جناب آقای علیرضا الهاکی
با سلام
احتراما ضمن تشکر از زحمات شما، باتوجه به تخصص و تجربه جنابعالی در امر پارابدمینتون و بنا به پیشنهاد رئیس کمیته پارابدمینتون، به موجب این ابلاغ، شما بعنوان دبیر کمیته پارابدمینتون و عضو کمیته فنی پارابدمینتون فدراسیون بدمینتون ج.ا.ایران منصوب می گردید.
امید است ضمن هماهنگی و همکاری با مسئولان فدراسیون در برنامه ریزی ورزش بدمینتون تلاش نمایید.
سلامتی جنابعالی را در امر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند منان خواستارم.

لازم به ذکر است آقای الهاکی رئیس سابق هیئت بدمینتون خوزستان رئیس هیئت بدمینتون استان تهران،رئیس کمیته همگانی فدراسیون بدمینتون ،از مربیان و داوران با سابقه کشور ،عضو کمیته فنی فدراسیون و ریاست کمیته داوران را نیز در کارنامه ی خود دارند.

اردوی آماده سازی تیم پارا بدمینتون دختران در کمپ تهران

باتوجه به آنکه طبق سنوات گذشته مسابقات پارا آسیایی جوانان هر ۴ سال برگزار می شود در فرمت جدید بدمینتون اولین حضور خود را در این مسابقات تجربه خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ج.ا.ا از شنبه ۱۲ تیرماه لغایت دوشنبه ۱۴ تیرماه اردوی آماده سازی تیم دختران جوانان پارا بدمینتون در کمپ تیم های ملی در حال برگزاری است. این اردو با مربیگری خانم منیژه سیاه و به مدت سه روز در حال جریان است و فردا دوشنبه کلاس بندی بازیکنان زیر نظر پزشک پارا المپیک انجام خواهد شد. و همچنین روز گذشته سرکار خانم دکتر مددی از این اردو بازدید نمودند و در جریان روند آماده سازی بازیکنان قرار گرفتند. لازم به ذکر است مسابقات جوانان پارا آسیایی آذرماه ۱۴۰۰ در کشور بحرین برگزار می شود و تا کنون فدراسیون بدمینتون یک اردو برای جوانان پسر در سمنان و این اردو برای جوانان دختر در کمپ تیم های ملی برگزار کرده است

هیئت بدمینتون سمنان میزبان اردو تدارکاتی پارابدمینتون آقایان

اردوی تدارکاتی پارا بدمینتون آقایان کشور با حضور ۹ بازیکن از تاریخ نوزدهم لغایت بیست و یک خرداد ماه جاری به میزبانی شهرستان سمنان در حال برگزاری می باشد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، بازیکنان حاضر در این اردو از استانهای خراسان رضویی، خراسان جنوبی، تهران ، یزد، زنجان،اصفهان و سمنان می باشد .

بازیکنان حاضر در این اردو زیر نظر سرمربی تیم پارا بدمینتون آقای حسن بزرگزاد و کمک مربی علیرضا ثانی  به تمرین می پردازند. برگزاری این اردو به منظورآمادگی تیم پارا بدمینتون  کشورمان جهت حضور در مسابقات برون مرزی می باشد .

اولین جلسه کمیته پارا بدمینتون بصورت انلاین در سال جاری برگزار شد

اولین جلسه کمیته پارا بدمینتون  فدراسیون در سال جاری ( ۱۴۰۰ ) بصورت آنلاین به ریاست خانم دکتر مددی نایب رئیس فدراسیون، فرشاد نصرتی دبیر فدارسیون، اسماعیل مهدوی نیا رئیس کمیته پارا بدمینتون، علی الهاکی دبیر کمیته پارا بدمینتون، علی رضا ثانی ، حسن بزرگ زاد مربی آقایان پارا بدمینتون و خانم منیژه سیاه مربی بانوان پارا بدمینتون در ساعت ۱۲ روز چهارشنبه  هشتم اردیبهشت ماه در محل فدراسیون بدمینتون برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، در این نشست نخست خانم دکتر مددی ضمن خیر مقدم به اعضاء کمیته پارا بدمینتون آرزوی موفقیت روزافزون برای آنان ، اظهار داشت امید است که با همدلی و همکاری اعضاء بتوانیم برنامه های تدوین شده را با وجود ویروس کرونا که انشالله هر چه زودتر این ویروس از جامعه گذر نماید را به نحو مطلوبی به انجام برسانیم .

لازم به ذکر است ، این جلسه پس از بررسی ضرورت کلاس بندی و نحوه اجرای آن در سطح کشوری و بین المللی، ویژگی های کلاس بندی و ابزار مورد نیاز و همچنین نکات مهم در زمان برگزاری اردوها و تقویم ورزشی و تامل هیت های ورزشی استانها با اداره بهزیستی جهت جذب افراد مستعد انجام گیرد، که مورد تایید اعضاء قرار گرفت .

 

 

منیژه سیاه بعنوان مربی تیم ملی پارابدمینتون بانوان منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون ، خانم منیژه سیاه بعنوان مربی تیم پارابدمینتون بانوان ایران منصوب گردید.

 

 حکم صادره از سوی دکتر پوریا به شرح ذیل می باشد

سرکار خانم منیژه سیاه

باسلام؛

ضمن اظهار تشکر از زحمات جنابعالی ، با توجه به تجربه و تخصص شما در امر پارا بدمینتون ، به موجب این ابلاغ شما به عنوان مربی تیم پارا بدمینتون بانوان فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران منصوب می گردید

امید است ضمن هماهنگی با مدیر تیم های ملی و مسئولین فدراسیون در این امر موفق و مؤید باشید .

موفقیت شما را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال خواستارم .

محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون ج.ا.ا

حسن بزرگزاد بعنوان سر مربی تیم ملی پارابدمینتون آقایان منصوب شد

آقای حسن بزرگزاد طی حکمی از سوی دکتر محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون ، بعنوان سرمربی تیم پارابدمینتون آقایان ایران منصوب گردید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، حسن بزرگزاد بازیکن اسبق تیم ملی ایران، عضو کمیته تحقیقات و پژوهش فدراسیون، مربی    levl 2 جهانی و سرپرست پیشین هیت بدمینتون استان اصفهان  و مربی تیم ملی بدمینتون را در کارنامه خود دارد .

 حکم صادره از سوی دکتر پوریا به شرح ذیل می باشد

جناب آقای حسن بزرگزاد

باسلام؛

ضمن اظهار تشکر از زحمات جنابعالی ، با توجه به تجربه و تخصص شما در امر پارا بدمینتون ، به موجب این ابلاغ شما به عنوان سرمربی تیم پارا بدمینتون آقایان فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران منصوب می گردید

امید است ضمن هماهنگی با مدیر تیم های ملی و مسئولین فدراسیون در این امر موفق و مؤید باشید .

موفقیت شما را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال خواستارم .

محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون ج.ا.ا

برگزاری اولین جلسه وبینار کلاسبندی در رشته‌های پارالمپیکی

اولین جلسه وبینار کلاسبندی در رشته‌های پارالمپیکی امروز چهارشنبه ۱۰ دی بصورت وبینار برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این جلسه پس از بررسی اثر ورزش بر زندگی معلولین، به تعریف کلی معلولیت و انواع آن با ذکر تفاوت ها در ورزش و در حیطه پزشکی پرداخته شد . سپس ویژگی های کلی افراد در انواع معلولیت، ضرورت کلاس بندی و نحوه اجرای آن در سطح بین المللی، ویژگی های تیم کلاس بندی و ابزار مورد نیاز و همچنین نکات مهم در زمان اجرای کلاس بندی و اعتراض به آن عنوان گردید. نهایتا بنا به برگزاری وبینارهای جداگانه به شکل تخصصی برای هر رشته از سمت مرکز گذاشته شد که  در آنها آموزش‌های لازم برای کلاس بندی به افراد و نیز با فرم های ویژه آن رشته ارائه خواهد شد.

لازم به ذکر است ، خانم ها گلناز فائزی و نکیسا سلطانی در این وبینار که سخنران آن دکتر یحیی سخنگویی بوده شرکت نموده اند .

جلسه کمیته پارا بدمینتون آسیا با حضور دکتر مهدی انوری برگزار شد

 جلسه کمیته پارا بدمینتون آسیا در تاریخ ۳ آذر ماه با حضور اعضاء کمیته پارابدمینتون به مدت ۲ ساعت بصورت آنلاین برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، ابتدا جلسه مدیر اجرایی بدمینتون آسیا آقای تانابالان ضمن خوشامد گویی به اعضاء  از تلاشهای و فعالیتهای کلیه اعضاء کمیته پارا بدمینتون آسیا به ویژه درطول مدت ویروس کرونا و تاکید بر سلامت ورزشکاران تشکر و قدردانی نمودند .

سپس آقای رام جین رئیس کمیته پارا بدمینتون گزارش کاملی در خصوص فعالیتهای سال گذشته ارا‌َٰئه دادند و تاکید بر شرکت مسئولین فدراسیونها در مسابقات پارابدمینتون جهت حمایت کامل از ورزشکاران خود را انجام دهند .

نماینده کشورمان دکتر مهدی انوری  نیز گزارشی از فعالیت های فدراسیون  در این مدت ارائه نمودند که مورد توجه اعضاء و آقای تانابالان قرار گرفت.

دکتر مهدی انوری رئیس کمیته تحقیقات و پژوهش فدراسیون و عضو پارا بدمینتون آسیا و از مدرسین فدراسیون جهانی بدمینتون می باشد.

دکتر مهدی انوری در جلسه کمیته پارا بدمینتون آسیا حضور می یابد

دکتر مهدی انوری عضو کمیته پارا بدمینتون آسیا به جلسه وبینار تخصصی این کمیته دعوت شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، دکتر مهدی انوری در جلسه مذکورکه در روز ۳۰ آذر ماه سال جاری بصورت وبینار از ساعت ۲۰ الی ۲۲ به وقت کشور مالزی برگزار می شود شرکت خواهد کرد .

دکتر مهدی انوری رئیس کمیته تحقیقات و پژوهش فدراسیون و عضو پارا بدمینتون آسیا و از مدرسین فدراسیون جهانی بدمینتون می باشد