بازدید ریاست فدراسیون و هیئت همراه از کلاس دانش افزایی مربیگری دو به یک آقایان

  • اخبار مهم - استانی - برجسته‌شده
Image

امروز سه شنبه 3 آبان ماه دکتر پوریا ریاست فدراسیون بدمینتون به همراه آقای مرتضی مداحی عضو هیئت رئیسه، آقای علی موذن عضو هیئت رئیسه و آقای فرشاد نصرتی دبیر فدراسیون بدمینتون از کلاس دانش افزایی مربیگری دو به یک آقایان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون کلاس دانش افزایی مربی گری دو یه یک آقایان از امروز لغایت 5 آبان ماه در محل کمپ تیم های ملی برگزار خواهد شد.

این کلاس با حضور 24 مربی از سراسر کشور با تدریس دکتر بهادر زکی زاده برگزار می گردد.

دکتر پوریا در ابتدای کلاس ضمن خوش آمدگویی به افراد حاضر در کلاس، آموزش را رکن اصلی برنامه های این فدراسیون دانستند. ایشان با تاکید بر به روز رسانی مربیان و یادگیری اطلاعات نوین در زمینه مربیگری، برگزاری این کلاسها را بسیار مفید و لازم عنوان کردند.

ایشان ابراز امیدواری کردند با بازگشت مربیان به استانهای خود شاهد رشد کیفیت فنی بازیکنان در آینده باشیم.

در ادامه آقای مداحی عضو هیئت رئیسه و رئیس کمیته مربیان فدراسیون ضمن ابراز خوشنودی از دیدار بازیکنان ملی پوش سابق، آینده ی فنی بدمینتون ایران را با وجود این چنین کلاس ها و این مربیان بسیار روشن دانستند.

در پایان مربیان هرکدام جداگانه به گفت و گو با ریاست فدراسیون پرداختند و گزارشی نسبت به وضعیت بدمینتون در استان خود ارائه دادند.

لازم به ذکر است کلاس های دانش افزایی مربی گری سه به دو  آقایان و بانوان و همچنین دو به یک بانوان تاکنون برگزار شده است و این کلاس پایان مرحله اول دانش افزایی مربیان می باشد. در هر مقطعی کلاس های دانش افزایی در سه مرحله برگزار می شود.