تیم شهرداری گنبد قهرمان لیگ برتر بدمینتون مردان ایران شد

  • اخبار مهم - ویژه
Image

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، امروز در آخرین دیدار این فصل رقابت های لیگ برتر بدمینتون مردان ایران تیم های آتش نشانی تهران و شهرداری گنبد از ساعت 18 در سالن آتش نشانی مقابل هم قرار گرفتند.

شرایط در جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر بدمینتون ایران به گونه ای رقم خورد که مصاف این دو تیم در پایان با رتبه های اول و سومی رقم میخورد چرا که پیش از این تیم چادر ملو اردکان نایب قهرمانی خود را قطعی کرده بود.

در دیدار حساس و مهم امروز تیم شهرداری گنبد موفق شد بر میزبان خود غلبه کند و عنوان قهرمانی این فصل را به دست بیاورد. به این ترتیب تیم شهرداری گنبد در پایان دور برگشت لیگ برتر بدمینتون قهرمانی کلی این فصل را به دست آورد. تیم چادرملو اردکان نیز نایب قهرمان شد.

رده بندی نهایی رقابت های لیگ برتر بدمینتون مردان ایران به شرح زیر است:

1-شهرداری گنبد

2-چادرملو اردکان

3- آتش نشانی تهران

 4-پرتو نیرو روشا مشهد

5-رعدپدافند هوایی زاهدان

6-هدف سمنان

7-فرهمند قم

رقابت های این فصل با حضور هفت تیم و به صورت رفت و برگشت برگزار شد. در مراسم اهدای جام به تیم قهرمان لیگ برتر بدمینتون، جوادی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، فریبا مددی نائب رئیس فدراسیون بدمینتون، فرشاد نصرتی دبیر کل فدراسیون، علی فرجی مسئول کمیته امور استان ها، الهاکی رئیس هیئت بدمینتون استان تهران، قربان زاده رئیس هیئت بدمینتون استان گلستان، علی شفیعی مدیرتیم های ملی، بابک لریجانی رئیس کمیته اقتصادی فدراسیون، محمد شاه حسینی از پیشکسوتان بدمینتون در سالن آتش نشانی و در مراسم اهدای جام قهرمانی نیز حضور داشتند.