جلسه ستاد برگزاری اولین دوره مسابقات بین المللی جام خزر 2024 برگزار گردید

  • اخبار مهم - ویژه
Image

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون امروز یکشنبه27 خرداد ماه اولین جلسه ستاد برگزای مسابقات بین المللی خزر در محل فدراسیون بدمینتون برگزار گردید.

 در این جلسه دکتر پوریا ریاست فدراسیون بدمینتون، آقای علی رجبی مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران، سرکار خانم مددی نائب رئیس فدراسیون بدمینتون، آقای فرشاد نصرتی دبیرکل فدراسیون بدمینتون، ، آقای حسین دلیری معاونت امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان مازندران، آقای یوسفی معاونت توسعه اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران، آقای معانی مدیرحراست اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران و آقای امیرفخریان ریاست هیئت بدمینتون استان مازندران حضور داشتند.

در ابتدا دکتر پوریا به آقای رجبی و هیئت همراه خوش آمد گفتند و در ابتدای صحبت های خود یاد و خاطره شهید جمهور را گرامی داشته و ابراز امیدواری کرد هر مسئولی در نظام مقدس جمهوری اسلامی و در هر سنگری که هست بتواند به مردم خدمت کند.

ایشان مسابقات بین المللی را برای این فدراسیون بسیار با اهمیت خوانده و گواهی دهنده ی  آن را برگزاری سی و دو دوره مسابقات بین المللی فجر و پنج دوره مسابقات بین المللی سریز جوانان دانست.

ریاست فدارسیون بدمینتون میزبانی مسابقات بین المللی را یکی از گام های موثر در توسعه بدمینتون در کشور دانست و ابراز امیدواری کرد باتوجه به اقلیم مازندران و جغرافیای خاص آن منطقه بتوانیم میزبان خوبی برای کشورهای حاضر در اولین دوره مسابقات بین المللی جام خزر باشیم.

در ادامه مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران ضمن گرامی داشت شهادت آیت الله رئیسی و همچنین تبریک بابت فرارسیدن عید قربان ابراز امیدواری کرد که اولین دوره جام خزر به خوبی برگزار شود و همیشه در یادو خاطره یی شرکت کنندگان به نیکی یاد شود.

ایشان مهرماه و آغاز پاییز را ایام خوبی برای برگزاری این مسابقات دانست و ضمن تشکر از درایت فدراسیون بدمینتون بابت تشکیل و خلق همچین جامی، قول مساعد داد که تمام ظرفیت های مادی و معنوی استان سرسبز مازندران را به کار گیرند تا جام خزر به عنوان آبروی ورزش جمهوری اسلامی ایران به نحو احسن برگزار شود.