دومین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون بدمینتون در سال 1402

  • اخبار مهم - ویژه
Image

دومین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون بدمینتون ،دوشنبه مورخ 1402/04/12 به ریاست دکتر محمد رضا پوریا و با حضور اعضای هیئت رئیسه فدراسیون بدمینتون به صورت حضوری برگزار شد.

باتوجه به برگزای انتخابات ریاست فراسیون بدمینتون و همچنین انتخابات اعضای هیئت رئیسه که در 22 خردادماه با اننخاب مجدد دکتر پوریا برای چهارمین دوره پیاپی  همراه بود امروز دومین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون بدمینتون با حضور اعضای انتخاب شده در مجمع انتخاباتی برگزار شد.

این جلسه با حضور خانم فریبا مددی به عنوان نائب رئیس اول، آقای محمد فرجی به عنوان نائب رئیس دوم، آقای مرتضی مداحی مشاور عالی، آقای پرهام جانفشان عضو هیئت رئیسه، آقای علیرضا قاری قران عضو هیئت رئیسه، آقای فرشاد نصرتی دبیر فدراسیون، آقای حمیدرضا دائمی خزانه دار به ریاست دکتر پوریا در محل فدراسیون بدمینتون برگزار شد.

در ابتدا دکتر پوریا ضمن خوش آمد به اعضای محترم هیئت رئیسه گزارشی نسبت به سفر دوبی و انتخابات هیئت رئیسه آسیا ارائه دادند.

دکتر پوریا انتخاب ایشان به عنوان نائب رئیس آسیا را حاصل تلاش ها و حمایت های هیئت رئیسه دانستند. ایشان حضور بین المللی بدمینتون ایران در عرصه ی آسیا و جهان را  بسیار مفید برای ورزش کشور دانستند. نائب رئیس آسیا عنوان کرد در سفر دوبی و همچنین کوالالامپور و کسب کرسی ریاست کمیته بانوان توسط خانم مددی، چیزی که بسیار نمایان و با ارزش بود جایگاه تاثیر گذار ایران در آسیا و جهان بود.

دکتر پوریا از جدیدترین دستاورد کسب کرسی ها، حضور مدیر توسعه بدمینتون آسیا در تهران دانستند.

ایشان افزودند سفر علی واجد به ایران و بازدید از زیر ساخت های تهران، قم، محلات و شیراز ما را یک گام بلند نزدیک به حضور پرقدرت در عرصه های بین المللی کرد. دکتر پوریا نسبت به نظرات علی واجد درخصوص زیرساخت ها و ظرفیت های توسعه بدمینتون در ایران عنوان کردند که ایشان ما را در آسیای میانه و غرب آسیا بی رقیب و پیشرو خواند که مقرر شد حضور مربی استعدادیاب از آسیا در ایران، برگزاری کلاس های باز آموزی، برگزاری یک اردوی آسیای میانه در ایران از برنامه های آینده در نظر گرفته شود.

دکتر پوریا همچنین نتیجه ی مجمع انتخاباتی فدراسیون بدمینتون را حضور یک هیئت رئیسه پویا و کارآمد دانستند که ابراز امیدواری کردند بتوان با کمک یکدیگر به خانواده بدمینتون کمک کنیم.

در ادامه هر یک از اعضا نقطه نظرات خود را ارائه دادند و در خصوص مباحث روز بدمینتون ایران به گفت و گو پراختند.

در پایان دکتر پوریا احکام هیئت رئیسه را که توسط دکتر سجادی مقام عالی وزارت ورزش و جوانان صادر شده است را به آقای قاری قرآن، آقای جانفشان و آقای دائمی  و همچنین ابلاغ مشاور عالی و عضو هیئت رئیسه را به آقای مداحی تقدیم کردند.