دیدار رئیس هیئت بدمینتون آذربایجان غربی با ریاست فدراسیون بدمینتون

  • اخبار مهم - استانی - برجسته‌شده
Image

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون چهارشنبه 30 خردادماه رئیس هیئت بدمینتون استان آذربایجان غربی با هیئت همراه در محل فدراسیون حضور یافته و با دکتر پوریا دیدار کرد.

در این دیدار دکتر پوریا ضمن خوش آمدگویی به بابک محمود پور ریاست هیئت بدمینتون استان آذربایجان غربی، طلایی رئیس هیئت بدمینتون شهرستان میاندواب، محمدی کمیته آموزش هیئت بدمینتون استان آذربایجان غربی، حضور آنها را گرامی داشت.

ریاست فدراسیون بدمینتون سپس در خصوص جایگاه استان آذربایجان غربی در بدمینتون کشور دقایقی به صحبت پرداخت.

ریشه ی تاریخی بدمینتون در آذربایجان غربی و حضور پیشکسوتان اخلاق مدار در آن استان را نشانه های قدمت بدمینتون در آذربایجان غربی دانست.

نائب رئیس بدمینتون آسیا برگزاری منظم کلاس های داوری و مربیگری ، میزبانی از مسابقات کشوری و لیگ های سراسری، توجه به شهرستان های تابع را دستاوردهای محمودپور پس از ریاست در آن هیئت دانست و خواستار داشتن برنامه ی قهرمانی و همگانی در ادامه ی فعالیت های آن هیئت شد.

پس از ایشان آقای مرتضی مداحی رئیس کمیته فنی فدراسیون آذربایجان غربی را یکی از استان های مناسب برای برگزاری مسابقات دانست.ایشان آب و هوای مطبوع آن استان در تابستان را یکی از عوامل خوب برای دریافت میزبانی های مهم شمرد.

ایشان کسب میزبانی های بزرگ و برگزاری مسابقات خوب و با برنامه را یکی از عوامل پیشرفت فنی در هر استانی دانست.

در ادامه بابک محمودپور بابت وقتی که ریاست فدراسیون به ایشان و هیئت همراه داد تشکر کرده و ابراز امیدواری کرد با رهنمودها و مشورت های ارکان اصلی فدراسیون بدمینتون بتوان بیش از پیش در توسعه ی بدمینتون در آن استان تلاش کرد و به موفقیت برسیم.

محمودپور شهرستان های میاندواب و ارومیه را پیشتاز در توسعه ی کمی و کیفی بدمینتون و منظم در اجرای برنامه های هیئت دانست.

در پایان نصرتی دبیرکل فدراسیون بدمینتون ابراز امیدواری کرد در یک سفری همراه با دکتر پوریا به آذربایجان غربی بار دیگر شاهد زیرساخت های مادی و معنوی آن استان در خصوص رشته ی بدمینتون باشند.

همچنین از آقای طلایی بابت میزبانی های سال گذشته در میاندواب تقدیر و تشکر صورت گرفت.