سومین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون بدمینتون در سال 1403

  • اخبار مهم - ویژه
Image

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون 11 تیرماه 1403 سومین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون بدمینتون در محل فدراسیون برگزار شد.

این جلسه که به ریاست دکتر پوریا و با حضور اعضای هیئت رئیسه سرکار خانم ها مددی، لنگری و حمیدی ،جناب آقایان مداحی،  زکی زاده، فرجی ، جانفشان، نصرتی، دائمی، مهدوی نیا برگزار گردید در ابتدا دکتر پوریا ضمن خوش آمد گویی به اعضای جلسه نزدیک شدن به زمان مسابقات جام خزر را یادآور شده و گزارشی از جلسات در این موضوع را ارائه داد.

در ادامه برگزاری سه مسابقه بین المللی و راهکارهای برگزاری مسابقات بین المللی فیوچرز خزر، سریز جوانان و بین المللی فجر مورد بررسی قرار گرفت.

استان های دارای شرایط مطلوب برای میزبانی آبرومند، چگونگی فراهم کردن راهکارهای برگزاری، از جمله مباحثی بود که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

در ادامه مقرر شد میزبان مسابقات بین االمللی سریز جوانان و فجر 2025 با تشخیص ریاست فدراسیون و تایید اعضای هیئت رئیسه به زودی مشخص گردد و همچنین جلسات برگزاری مسابقات بین المللی خزر به قوت خود تا رسیدن به نتیجه مطلوب یابد.

همچنین  خانم مددی و آقای نصرتی گزارشی از افتخار آفرینی نوجوانان و جوانان ملی پوش در مسابقات آسیای میانه قزاقستان ارائه دادند و شروع برنامه های جدید ملی پوشان برای تداوم افتخار آفرینی را شرح دادند.